MENU

Książki i podręczniki do francuskiego

W kategorii Książki do nauki języka francuskiego odnajdą Państwo wiele pozycji edukacyjnych stworzonych z myślą o kształceniu językowym. Język francuski to jeden z najpopularniejszych języków na świecie, posługuje się nim ok. 80 milionów ludzi – Francuzów, Belgów, Szwajcarów. 72 miliony ludzi na całym świecie używa języka francuskiego jako swojego drugiego języka.

Na popularności tego języka zaważyła jego dźwięczność, a także ekspansja kulturowa Francji. Francuskie filmy, piosenki i literatura są znane na całym świecie, nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na zgłębianie tajników oficjalnego języka Europejskiej Agencji Kosmicznej, NATO, Organizacji Narodów Zjednoczonych, Interpolu i wielu innych ważnych dla polityki i gospodarki światowej organizacji.

Chociaż niekwestionowanym królem języków międzynarodowych pozostaje język angielski, język francuski to dobry wybór na drugi język, zwłaszcza jeśli myśli się o karierze politycznej i dyplomatycznej. Wartościami są na pewno duży zasięg i powszechność występowania na całym globie, ale również atrakcyjna forma i kojarząca się pozytywnie wymowa, które przekonują do siebie licznych fanów kultury francuskiej.

W tej kategorii Wydawnictwo Naukowe PWN przygotowało zróżnicowane publikacje służące uczącym się. Znajdą tu Państwo zarówno projektowane przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem podręczniki, jak i słowniki, zbiory zadań, płyty z nagraniami, rozmówki, teksty w języku francuskim ze słowniczkami i wiele innych.

Nauczyciele i lektorzy poszukujący pomocy dydaktycznych i wahający się nad wyborem serii wydawniczych znajdą w tym miejscu cały przegląd wszelakich książek do języka francuskiego, dzięki któremu z pewnością podejmą właściwą decyzję. Mogą się również zaopatrzyć w materiały dodatkowe, które uatrakcyjnią naukę w klasie, na kursach językowych i korepetycjach.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 1675
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Nowy język francuski łatwo i przyj...

Książka (kartonowa foliowana)
71,58 zł
102,00 zł
Znaleziono: 1675
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20