MENU

Książki: Chemia

Chemia jest nauką przyrodniczą, która bada właściwości i naturę substancji, a także przemiany zachodzące pomiędzy nimi. Dzięki znajomości reguł i praw traktujących o tym, że atomy łączą się poprzez wiązania w związki chemiczne, a także wiedzy o przemianie substancji w inne, można prowadzić badania z zakresu nauk przyrodniczych w różnych dziedzinach. Nowoczesne nauki chemiczne skupiają się na wyjaśnianiu procesów zachodzących na poziomie cząsteczkowym.

Studentom, wykładowcom i specjalistom z dziedzin chemii, chemii kosmetycznej i budowlanej, kryminalistycznej, sądowej i medycznej przedstawiamy bogatą ofertę publikacji naukowych, stworzonych pod czułym okiem ekspertów z tych dziedzin. W tej kategorii znajdują się pozycje z zakresu chemii ogólnej, analitycznej, organicznej, nieorganicznej, fizycznej, kwantowej i interdyscyplinarnej, a także teksty poświęcone środowisku w relacji do płaszczyzny chemicznej.

Podręczniki, monografie, kompendia propedeutyczne oraz książki poświęcone złożonym i skomplikowanym zagadnieniom chemicznym i z pogranicza dziedzin to ponad 1500 propozycji dla fascynatów dziedziny.

Dzięki takim pomocom naukowym adepci kierunków chemicznych przygotują się do pracy zawodowej w przmyśle biotechnologicznym, spożywcznym, farmaceutycznym czy kosmetycznym, a pedagodzy i nauczyciele uczelni wyższych zyskają cenne pomoce dydaktyczne.

Analityka chemiczna i spożywcza, biochemia, bioanalityka chemia aplikacyjna, chemia budowlana, chemia i toksykologia sądowa – to tylko kilka z wielu dziedzin, którym poświęcono miejsce w publikacjach oferujących najświeższą wiedzę, nowinki branżowe i rozwinięcie uniwersalnych zagadnień naukowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opracowaniami naukowymi z dziedziny chemii.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 1755
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20
Znaleziono: 1755
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20