MENU

Książki: Chemia organiczna

Chemia organiczna to największy dział chemiczny w naszym wydawnictwie. Ta dziedzina chemii zajmuje się badaniem budowy, właściwości oraz reakcji związków chemicznych zawierających węgiel oraz opracowywaniem wielorakich metod syntezy tych połączeń. Jest to bardzo istotny dział chemii, gdyż dzięki wielkiej liczbie możliwych do otrzymania związków ze złożonym szkieletem węglowym mogą one posiadać bardzo różnorodne właściwości oraz zastosowania, np. w produkcji leków, barwników.

W kategorii „Chemia organiczna” znajdą Państwo książki naukowe przeznaczone dla naukowców i studentów. Szczególnie zwracamy Państwa uwagę na 5-tomowy podręcznik akademicki autorstwa Johna McMurry’ego, który w przystępny sposób objaśnia teorie i zastosowania chemii organicznej. Dzięki temu studentki i studenci mogą uświadomić sobie atrakcyjność i pożyteczność tej dziedziny naukowej. Za sprawą barwnej szaty graficznej i zadań praktycznych opanowanie materiału nie sprawi trudności.

Oferujemy również opracowania poruszające różnorodne tematy na styku chemii i innych dziedzin, czego najlepszym przykładem jest pozycja „Chemia żywności”, autorstwa Zdzisława Sikorskiego i Hanny Staroszczyk. Materiał przedstawiony w tej publikacji obejmuje skład produktów żywnościowych, a także reakcje w tych surowcach zachodzące. Poruszona została również kwestia jakości stosowanych produktów i zagrożeń płynących z używania niektórych składników.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozycjami przydatnymi studentom i studentkom wydziałów farmaceutycznych i ekonomicznych, politechnik oraz uniwersytetów przyrodniczych. Specjaliści z zakresu chemii organicznej znajdą akademickie opracowania dotyczące preparatyki organicznej, techniki laboratoryjnej. Oferujemy także prace zagranicznych badaczy w języku angielskim.

Dzięki tak szerokiej i różnorodnej ofercie prac wybitnych uczonych i praktyków mają Państwo możliwość zgłębić nomenklaturę chemii organicznej, jej rozległe zastosowania oraz wyzwania, jakie niesie jej współczesne zastosowanie w przemyśle.

Znaleziono: 186
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Chemia organiczna Tom 5

Książka (miękka)
85,14 zł
99,00 zł

Chemia organiczna Tom 4

Książka (miękka)
85,14 zł
99,00 zł
Znaleziono: 186
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20