MENU

Książki: Matematyka

Zapraszamy do zapoznania się z kategorią książek do matematyki, poświęconą nauce zajmującej się prawidłowością rozumowań. Znajdą w niej Państwo podręczniki oraz opracowania, które posłużą uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także studentom i naukowcom.

Oferujemy książki i podręczniki do matematyki w takich działach, jak: matematyka ogólna, analiza matematyczna, geometria, algebra i arytmetyka, teoria liczb i inne. Wśród materiałów edukacyjnych zamieściliśmy między innymi:

  • repetytoria
  • zbiory zadań
  • podręczniki
  • vademeca
  • opracowania popularnonaukowe.

Wiele z wymienionych pozycji może również posłużyć jako materiał pomocowy dla pedagogów. Różnorodne zadania, tablice informacyjne, leksykony o kolorowej szacie graficznej z pewnością ułatwią działania dydaktyczne.

Osobom zainteresowanym rolą matematyki w najróżniejszych dziedzinach myśli ludzkiej polecamy prace dotyczące historii matematyki, publikacje z zakresu najnowszych problemów matematycznych i fundamentalnych zagadnień z tej dziedziny.

Nowoczesne kompendia i encyklopedie matematyczne zawierają usystematyzowany, a przy tym szeroki zakres materiału. Prezentują Państwu obszerne wiadomości, uporządkowane tablice informacyjne, grafiki i wykresy.

Oferujemy prace światowej klasy matematyków, rozwijające w podejściu do wszelkich, nawet skomplikowanych i złożonych zagadnień matematycznych. Quizy, sprawdziany, podsumowania i zadania praktyczne pojawiają się zarówno w podręcznikach dla młodych uczennic i uczniów, jak i w pracach dotyczących bardziej specjalistycznej wiedzy.

Niezależnie od tego, czy poszukują państwo prac z zakresu nauki szkolnej, czy opracowań na wyższym poziomie zaawansowania, nasza szeroka oferta podręczników do matematyki wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. Ponad 4 tysiące książek w języku polskim i kilkaset prac w językach obcych to obszerny wachlarz wartościowej i sprawdzonej wiedzy.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 4657
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Historia matematyki

Książka (miękka)
186,01 zł
209,00 zł
Znaleziono: 4657
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20