MENU

Najczęściej kupowane

Poznawaj, baw się i odkrywajZdobywanie wiedzy to świetna zabawa! Polecamy idealne zestawy dla wszystkich młodych odkrywców zainteresowanych tym, co dzieje się na świecie. W każdym zestawie Wilga Play znajduje się gra lub puzzle oraz książka.

Świat jest fascynujący! Zdobywaj wiedzę o świecie z zestawem puzzli i książkami, które zawierają mnóstwo faktów i gwarantują ogrom dobrej zabawy. Wyrusz w podróż dookoła świata i poznaj niesamowite fakty o naszej planecie! Odwiedź obie półkule, sprawdź głębokość oceanów, odkryj niezwykłe gatunki zwierząt i zajrzyj do najsłynniejszych budowli na Ziemi. Cofnij się w czasie i poznaj ówczesnych mieszkańców Ziemi.

W zestawach dla najmłodszych znalazły się książeczki z wesołymi wierszykami i gry, dzięki którym nauka stanie się przyjemnością!

Poznawaj, baw się i odkrywaj!.

Zobacz więcej »

Gry multijęzyczne i gry w wersji ukraińskiej

Pluszaki, maskotki

Nauka programowania dla dzieci
W księgarni internetowej PWN znajdziesz zabawki i gry dla dzieci i młodzieży. Szeroka oferta, prezentowe hity dla małych i dużych. Polecamy bestsellery z działu zabawek edukacyjnych, gier planszowych i puzzli.


Stawiamy na rozwój - oferujemy bogaty wybór zabawek kreatywnych zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców w każdym wieku, a ponadto bardziej zaawansowane zabawki naukowe dla młodych eksperymentatorów. Wśród zabawek dla najmłodszych znajdziesz też grzechotki, zawieszki do wózka lub łóżeczka, gryzaki, baby puzzle.


Jeśli szukasz prezentu dla dziecka znajdziesz go w księgarni internetowej PWN. Nasze propozycje zadowolą każdego obdarowanego. Znajdziesz u nas zabawki edukacyjne, kreatywne, interaktywne, gadżety dla najmłodszych, figurki, klocki, lalki, gry planszowe, puzzle, maskotki. Warto zwrócić uwagę na specjalną kategorię zabawek, które wspierają naukę czytania i liczenia.

Spośród zabawek kreatywnych należy wymienić zabawki do malowania i rysowania, masy plastyczne, piecząki i stempelki, tablice i znikopisy, a także teatrzyki z pacynkami.


Prezentujemy zabawki najbardziej polecanych marek: 4M, Angry Birds, Baby Born, Barbie, DJECO, Egmont, Lego, Mincecraft, Monopoly, a także Star Wars czy Winnie the Pooh.


Zakupy w księgarni internetowej PWN to wygoda i szeroki wybór. Wszystkie produkty są dostępne w naszym magazynie, dlatego czas przesyłki jest krótki. Oferujemy nie tylko książki, publikacje naukowe i ebooki, lecz także produkty z kategorii zabawek i gier. U nas znajdziesz wymarzoną zabawkę dla swojego dziecka.