MENU

Książki do nauki języka rosyjskiego

Język rosyjski należy do grupy języków wschodniosłowiańskich i stanowi język urzędowy w Rosji, Białorusi, Kazachstanie i Kirgistanie. Posługuje się nim łączenie ok. 160 milionów osób, a kolejne 104 miliony stanowią uczący się.

Osobom chcącym dołączyć do grona adeptów nauki języka rosyjskiego przygotowaliśmy zbiór propozycji materiałów edukacyjnych. Wśród nich prym wiodą kompleksowe podręczniki ułatwiające dokonywanie postępów i przeprowadzające przez proces nauczania z etapu na etap. Podręczniki zaczynają się na poziomie A1, czyli początkującym, a kursy są kontynuowane na kolejnych poziomach, dzięki czemu z łatwością można zachować ciągłość nauczania, zarówno w szkołach, jak i w nauce indywidualnej.

Oprócz podręczników do języka rosyjskiego w ofercie znajdą Państwo również wiele zbiorów ćwiczeń, które są nieodzowne w procesie przyswajania reguł gramatycznych, konstrukcji językowych i nowego słownictwa. Specyficznymi publikacjami tego rodzaju będą zbiory testowe przygotowujące do konkretnych egzaminów językowych. Wykwalifikowani autorzy, mający na bieżąco do czynienia z arkuszami testowymi, odwzorowują rodzaje pytań i zadań, które pojawiają się na realnych egzaminach. Dzięki takim publikacjom uczniów nic nie zaskoczy.

W tej kategorii zamieściliśmy także słowniki, niezbędne podczas pobytu zagranicą, w trakcie pisania prac zaliczeniowych i w codziennym użytkowaniu języka. Słowniki zostały podzielone na alfabetyczne i te poukładane tematycznie. Niektóre z nich skupiają się na szerokim zakresie słownictwa ogólnego, inne zostały sprofilowane z przeznaczeniem dla przedstawicieli konkretnych zawodów.

Ostatecznym uzupełnieniem materiałów edukacyjnych, w jakie każdy uczący się języka rosyjskiego powinien się zaopatrzyć, będą publikacje z tekstami rosyjskimi na różnych poziomach zaawansowania. Do tych książek zostały dołączone słowniczki, by lektura nie była zniechęcająca. Gdy czytelnik napotka trudności, wystarczy skorzystać z pomocy edukacyjnych dołączonych do publikacji.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 495
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Rosyjski w 1 miesiąc, Szybki kurs ...

Książka (miękka)
38,95 zł
39,90 zł
Znaleziono: 495
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20