MENU

Podręczniki szkolne

Skompletowanie pełnego zestawu podręczników szkolnych to często nie lada wyzwanie. Dlatego zgromadziliśmy w księgarni internetowej PWN szeroki wybór podręczników i zeszytów ćwiczeń oraz innych materiałów dydaktycznych. Wszystko to  w promocyjnych cenach i atrakcyjnych zestawach. W naszej ofercie znalazły się materiały dla przedszkolaków, podręczniki do szkoły podstawowej, liceów ogólnokształcących i szkół branżowych. W oddzielnych kategoriach zebraliśmy liczne pomoce edukacyjne, podręczniki do nauki języków obcych oraz materiały do kształcenia specjalnego.

Wśród materiałów dla przedszkolaków, oprócz elementarzy i innych podręczników wychowania przedszkolnego, polecamy również materiały edukacyjne dla wychowawców, terapeutów oraz rodziców. W serii „Biblioteka nauczyciela“ zgromadziliśmy książki szczegółowo opisujące różne zagadnienia związane z wychowaniem przedszkolnym, takie jak „Motoryka mała“, „Ćwiczenia poranne“ czy „Gry i zabawy ruchowe“. To nie tylko wiedza teoretyczna, ale także pomysły na zajęcia z dziećmi, kolorowe karty pracy i praktyczne porady przeznaczone dla różnych grup wiekowych!

Szczególną popularnością wśród podręczników szkolnych cieszą się podręczniki do nauki języków obcych, przydatne nie tylko podczas zajęć w klasie, ale świetnie nadających się także do samodzielnej nauki lub pracy w szkołach językowych. Przygotowaliśmy podręczniki do nauki takich języków jak angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, włoski, hiszpański, polski jako obcy, ale także coraz częściej wprowadzany w szkołach język łaciński. Oprócz samych podręczników i zeszytów ćwiczeń nie zabrakło w naszej ofercie również repetytoriów, słowników przeznaczonych specjalnie dla uczniów, arkuszy testowych i innych pomocy dydaktycznych, których celem jest usprawnienie często niełatwego procesu uczenia się języka obcego.

Wszystkim uczniom przygotowującym się do egzaminów polecamy liczne repetytoria, zestawy zadań i dodatkowe lektury, które zgromadziliśmy w naszej ofercie. Studenci liceów i szkół branżowych szczególnie docenią dodatkowe pomoce maturalne, dzięki którym łatwiej przygotują się do egzaminu dojrzałości. Są wśród nich matematyczne i fizyczne zestawy zadań, lektury z opracowaniami na język polski, ale także przykładowe arkusze egzaminacyjne, dzięki którym łatwo uniknąć można niespodzianek podczas ostatecznego egzaminu… Wszystkie pomoce dydaktyczne z naszej oferty opracowane zostały w oparciu o najnowsze podstawy programowe ministerstwa edukacji.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 45985
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20
Znaleziono: 45985
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20