MENU

Podręczniki: Przedszkole 5-latki

Książeczki do przedszkola dla pięciolatków to przede wszystkim fantastyczne zabawy, dzięki którym dzieci będą rozwijać swoje umiejętności grafomotoryczne, pisanie, czytanie oraz liczenie, a także wspólne gry i zabawy z rówieśnikami. Dlatego też przygotowaliśmy w księgarni internetowej PWN szeroki wybór podręczników dla pięciolatków, a także dodatkowe materiały edukacyjne i pomysły na twórcze spędzanie wolnego czasu.

Oprócz pojedynczych książeczek, z których pięciolatki uczyć się będą rozpoznawania swoich pierwszych liter, odczytywania pierwszych słów i zapisywania liczb, polecamy także całoroczne zestawy podręczników, które przygotowaliśmy w naszej księgarni w promocyjnych cenach. „Świat w kolorach. Pięciolatek. Teczka“ to kompletny zestaw materiałów edukacyjnych dla dzieci pięcioletnich powracających po wakacyjnej przerwie do przedszkola: znalazły się w nim karty pracy, „wycinanki-wypychanki“ oraz „Ćwiczenia na cztery pory roku“, czyli unikatowy zbiór kreatywnych zadań wspomagający poznawanie świata przyrody.

Swoje umiejętności i możliwości przedszkolaki sprawdzą także dzięki popularnym podręcznikom z serii „Trampolina+“ oraz „Nowa Trampolina“. To bardzo starannie opracowane materiały, których celem jest rozwijanie sprawności grafomotorycznych, zachęcanie do nauki pisania, czytania i liczenia, ale także przeprowadzania eksperymentów przyrodniczych czy kształtowania postaw proekologicznych! W skład zestawu weszły polecane przez nauczycieli przedszkolnych karty pracy, ale także „Kącik artysty“ – zestaw 40 pomysłów na ćwiczenia manualno-plastyczne oraz książeczka „My i nasz świat. Emocje i kompetencje społeczne“.

Nie zabrakło w naszej ofercie także książek dla nauczycieli oraz pomocy dydaktycznych dla szkolnych psychologów, terapeutów i rodziców. Polecamy zwłaszcza serię książkową „Biblioteka Nauczyciela“ (PWN), w której znalazły się materiały gotowe do wykorzystania podczas zajęć – karty pracy, scenariusze ćwiczeń i zabaw oraz praktyczne porady dostosowane do pracy z dziećmi z różnych grup wiekowych. Książki z serii „Biblioteka Nauczyciela“ stanowią doskonałe wsparcie dla nauczycieli przedszkolnych, okażą się również niezwykle pomocne dla innych osób pracujących na co dzień z dziećmi, od terapeutów po psychologów. Książeczki podzielone zostały na trzy kategorie: „Bajkoterapia w przedszkolu“, „Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne“ oraz „Zajęcia ruchowe w przedszkolu“.

Znaleziono: 872
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Przedszkolaki się nie nudzą 5 lat

Książka (kartonowa foliowana)
10,19 zł
12,99 zł

Playtime A Class Book

Książka (miękka)
88,98 zł
95,20 zł
Znaleziono: 872
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20