MENU

Podręczniki: Przedszkole 3-latki

Wychowanie przedszkolne to niezwykle ważny okres w życiu każdego dziecka. Trzylatki są zainteresowane światem wokół siebie, uwielbiają zabawę z rówieśnikami i są już w stanie komunikować własne potrzeby. Codziennie dokonują nowych odkryć, dlatego należy starannie zadbać o ich prawidłowy rozwój - to właśnie w wieku trzech lat dokonuje się olbrzymi skok w rozwoju emocjonalnym.

Wychowanie przedszkolne opracowane z myślą o trzylatkach skupia się przede wszystkim na rozwijaniu zdolności do nazywania własnych emocji i nawiązywania relacji z rówieśnikami. Poczucie własnej wartości i empatia to cechy, których rozwój w tym wieku jest kluczowy.

Dlatego w księgarni internetowej PWN przygotowaliśmy szeroki wybór starannie opracowanych przez ekspertów podręczników wychowania przedszkolnego, a także książki pomocnicze, zeszyty ćwiczeń oraz materiały do nauki religii i języka angielskiego.

Szczególnie polecana przez wychowawców jest popularna seria "Trampolina+": książeczki z zabawami dla trzylatków podzielone na kilka kategorii. Znalazły się wśród nich "Emocje", "Literki", "Cyferki", a także "Zabawy logopedyczne", "Zabawy sensoryczne", "Zabawy matematyczne" oraz "Opowiadania". Trampolinek to uwielbiany przez dzieci bohater, opowiadający im zabawne, wciągające i jednocześnie bardzo pouczające historie.

Dla nauczycieli i wychowawców przygotowaliśmy zaś serię "Biblioteka Nauczyciela". To publikacje zawierające różne propozycje zajęć dodatkowych w przedszkolu w formie materiałów gotowych do wykorzystania podczas pracy z dziećmi - znalazły się wśród nich gry i zabawy, karty pracy, plakaty oraz nagrania audio. Wszystkie z nich zostały przygotowane przez specjalistów i nauczycieli praktyków, a przeznaczone są dla nauczycieli, pedagogów, psychologów i terapeutów. W serii znalazły się bardzo różnorodne plany zajęć, od "Zajęć ruchowych w przedszkolu" do "Bajkoterapii" i "Zajęć korekcyjno-kompensacyjnych".

Znaleziono: 791
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Playtime A Class Book

Książka (miękka)
88,98 zł
95,20 zł
Znaleziono: 791
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20