MENU

Książki: Biznes, organizacja i zarządzanie

Kategoria „Biznes, organizacja i zarządzanie” powstała z myślą o czytelniczkach i czytelnikach zainteresowanych zgłębianiem dziedziny nauk ekonomicznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się wśród studentek i studentów wkraczających w świat inwestycji, zaangażowanych w rozwijanie własnego biznesu i administrowania kapitałem ludzkim.

Administracja biznesu zajmuje się procesami planowania i organizowania skierowanymi na zasoby organizacji. Są to zasoby ludzkie, finansowe, aktywa materialne i czas. Publikacje z tego zakresu dostarczają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również cenną praktykę.

Prace wybitnych naukowców i praktyków zapewniają czytelniczkom i czytelnikom informacje związane z zarządzaniem zmianą i restrukturyzacją, z zarządzaniem projektami, marketingiem i sprzedażą czy koncepcjami zarządzania.

Aby zadbać o efektywność we własnym przedsiębiorstwie, warto sięgnąć po przełomową książkę „SCRUM. Czyli jak robić dwa razy więcej dwa razy szybciej” autorstwa Jeffa Sutherlanda i J.J. Sutherlanda, pionierów metodyki pracy Scrum. System ten pozwala na elastyczną pracę nad produktem i uczy szybkiego dostosowywania się do zmiennej sytuacji. Korzysta z niego większość głównych firm technologicznych na świecie. Poszukiwanie innowacji i optymalnych rozwiązań dla firmy stanie się łatwiejsze dzięki tej publikacji.

Wartym zgłębienia jest również poradnik „Podstawy zarządzania organizacjami”, który przedstawiamy Państwu teraz w nowej, udoskonalonej wersji. Pomógł już ponad dwóm milionom studentów zainteresowanych etyką pracy menadżerskiej i finansową kontrolą przedsiębiorstwa. Zawarto w nim najnowsze dane dotyczące międzynarodowego biznesu.

Oferowane książki z zakresu zarządzania zostały zaopiniowane pozytywnie przez ekspertów zajmujących się tą dziedziną ekonomii. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo pomocy w usystematyzowaniu wiedzy, rozpoczynają proces gromadzenia informacji, czy też szukają konkretnych rozwiązań dla poprawienia efektywności we własnym biznesie, szeroki zakres publikacji pomoże zainteresowanym teorią i praktyką zarządzania.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 5957
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Administracja publiczna

Książka (miękka)
59,25 zł
79,00 zł
Znaleziono: 5957
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20