MENU

Ebooki: Chemia

Księgarnia internetowa PWN oferuje szeroki wybór publikacji popularnonaukowych i specjalistycznych w formie ebooków. W kategorii Chemia znajdą Państwo publikacje w formatach epub, mobi lub pdf dotyczące tej dziedziny nauk ścisłych. Oprócz podręczników szkolnych oraz akademickich dla czytelniczek i czytelników dostępne są różne inne formy zdobywania wiedzy chemicznej, w tym książki w formie wykładów.

Chemia to nauka ważna dla właściwie każdej sfery życia. Jej znajomość przydaje się przemyśle kosmetycznym, przy produkcji żywności czy leków. Podstawy chemii to charakterystyczny język opisu świata, dzięki któremu dowiedzieć się można więcej na temat występujących w nim powiązań. Związki chemii z innymi dyscyplinami nauk ścisłych uzupełniają tę wiedzę, a specjalistyczne zagadnienia pozwalają na rozwój technologii, również w zakresie medycyny. Elementy chemii znajdują się między innymi w fizyce, geografii czy biologii. Jej znajomość jest konieczna na wielu kierunkach studiów na uczelniach wyższych. Wiedza z tego zakresu może przyczynić się do rozwoju na różnych polach zawodowych.

W tej kategorii znajdują się pozycje w formie ebooków dotyczące związków i reakcji chemicznych w tradycyjnych dyscyplinach chemicznych. Mogą Państwo o tym przeczytać w podręcznikach do nauki biochemii, chemii molekularnej, jądrowej i wielu innych. Obecnie prowadzone są badania na styku różnych kierunków nauki, dzięki temu, że w nowożytności wyodrębniły się subdyscypliny chemiczne. Eksplorowane są także nauki pokrewne.

Aby pogłębić tudzież uzupełnić wiedzę chemiczną, warto zaopatrzyć się w publikacje tworzone przez specjalistów. Warto wybrać wygodną formę ebooka, dzięki temu książki można zabrać wszędzie, a lektura stanie się wygodniejsza. Czasami w procesie zdobywania wiedzy należy wykorzystywać każdy dogodny moment. Z tej też przyczyny ogromny wybór publikacji udostępniony został na czytniki oraz inne sprzęty elektroniczne.

Szczególnie polecamy książkę „Wspaniałe eksperymenty dla dzieci. Chemia”. Podręcznik w formie 40 doświadczeń do wykonania będzie wspaniałym uzupełnieniem nauki szkolnej. Rozbudzi w dzieciach ciekawość i przygotuje do poważniejszych działań chemicznych w przyszłości. Eksperymenty zostały dobrane do wieku odbiorców, a wyjaśnienia są jasne i klarowne.

Dla starszych czytelników gratką będzie na pewno seria „Zrozumieć chemię” Wydawnictwa Naukowego PWN. Cykl podręczników mają na celu przekazywanie skondensowanych informacji dotyczących różnych zagadnień i subdyscyplin chemicznych. W serii ukazały się między innymi tomy poświęcone chemii fizycznej, organicznej, nieorganicznej.

Te oraz inne ebooki dotyczące różnorodnego świata nauk chemicznych znajdą Państwo w ofercie księgarni internetowej PWN.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 230
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20
Znaleziono: 230
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20