MENU

Gry planszowe i logiczne

Gry planszowe i logiczne rozwijają kreatywne myślenie i ćwiczą inteligencję, uczą i wychowują, ale przede wszystkim mają na celu bawić. W ofercie księgarni internetowej PWN znajdują się setki interesujących gier edukacyjnych i przygodowych przeznaczonych nie tylko dla dzieci, ale również starszych amatorów rozrywki. Podzieliliśmy je na kilka kategorii, które pomogą każdemu dobrać coś odpowiedniego. 

Dla najmłodszych przygotowaliśmy Kształty i kolory z cyklu Uczę się bawiąc – jest to prosta i wciągająca gra, która rozwinie wyobraźnię Twojego dziecka! Nieco starszych mogą zainteresować Wielcy Polacy – gra karciana przybliżająca wybitne postacie z naszej historii. Jest to jedna z tych gier, które w przyszłości zaowocują. Któż w końcu nie chciałby popisać się swoją wiedzą w gronie rodziny i przyjaciół? 

Najstarszym polecamy klasykę: szachy – nieśmiertelną, królewską grę, której nieodparty urok spajał całe pokolenia oraz rozwijał umiejętność strategicznego myślenia od wieków. W asortymencie naszego sklepu znajdzie się również wiele innych gier dla amatorów logicznych rozgrywek. Łamigłówki matematyczne, strategiczne, pozycje skłaniające do nieszablonowego myślenia — u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Gry planszowe i logiczne to idealny pomysł na prezent dla każdego, niezależnie od okazji.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 12802
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Ale pary wielkanocne

Gra planszowa
9,50 zł
11,99 zł

Top Class 2023 Saszetka 8 kart

Gra planszowa
6,98 zł
7,42 zł

Minecraft Saszetki z kartami

Gra planszowa
5,99 zł
6,24 zł

NBA 2023-24 Album do naklejek

Gra planszowa
10,69 zł
10,96 zł

Gra na emocjach

Gra planszowa
33,08 zł
44,90 zł

Chińczyk gra planszowa

Gra planszowa
19,25 zł
24,80 zł

Warcaby

Gra planszowa
28,75 zł

Bajdomki

Gra planszowa
29,99 zł
Znaleziono: 12802
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20