MENU
POKAŻ POZOSTAŁE TEMATY POMOCY

Odbiór rezerwacji w księgarniach stacjonarnych PWN


Księgarnia internetowa PWN oferuje Państwu usługę szybkiej i wygodnej rezerwacji towaru w wybranej księgarni stacjonarnej PWN.
Jeśli produkt będzie dostępny na półce w księgarni stacjonarnej, odłożymy go dla Państwa i przygotujemy do odbioru już w przeciągu godziny!


Zasady dokonywania rezerwacji:
a.    Po wyszukaniu towaru w sklepie prosimy na karcie produktu zaznaczyć opcję „Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN”.
b.    Następnie prosimy określić liczbę sztuk, która ma być zarezerwowana do odbioru w księgarni stacjonarnej (nie więcej niż 5) oraz wskazać wybraną księgarnię PWN. W formularzu rezerwacji pojawią się jedynie te księgarnie, które mogą w danym momencie zaoferować usługę rezerwacji.
c.    Po podaniu przez Państwa niezbędnych danych i potwierdzeniu chęci rezerwacji, zostaje ona przekazana do wybranej księgarni stacjonarnej. Księgarnia w przeciągu godziny (w godzinach pracy księgarni) zweryfikuje możliwość odbioru rezerwacji i powiadomi Państwa mailem o terminie, w którym będzie można odebrać i zapłacić za zarezerwowany towar.
d.    Jeśli interesujący Państwa towar będzie znajdował się na półce księgarni stacjonarnej PWN, jego zakup może być możliwy nawet po godzinie, oczywiście w godzinach pracy księgarni. Jeśli jednak trzeba będzie produkt sprowadzić z magazynu centralnego, czas oczekiwania może się wydłużyć do 3-5 dni, o czym powiadomimy drogą mailową.
e.    Gdy otrzymają Państwo maila z zaproszeniem po odbiór rezerwacji, będzie ona oczekiwała w księgarni stacjonarnej przez najbliższe 2 dni robocze. Za zarezerwowany towar będzie można zapłacić przy kasie.
f.    Jeśli z jakiś powodów zrezygnują Państwo z odbioru rezerwacji, prosimy pamiętać że sama rezerwacja towaru w żaden sposób nie obliguje Państwa do zakupu. Nieodebrana rezerwacja wygaśnie po upływie 2 dni, mogą Państwo również zrezygnować z niej przy kasie, już bezpośrednio w księgarni stacjonarnej.
g.    Zakup zarezerwowanego towaru jest możliwy w godzinach pracy księgarni stacjonarnych PWN, które można sprawdzić na stronie Księgarnie PWN.
h.    Regulamin rezerwacji jest dostępny pod adresem URL: Regulamin rezerwacji towarów za pośrednictwem Księgarni Internetowej PWN (ksiegarnia.pwn.pl).


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących rezerwacji, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Księgarni Internetowej PWN:

  • Telefon - 42 680 44 88

  • Adres e-mail - ksiegarnia@pwn.pl

  • Biuro Obsługi Klienta czynne w dniach - poniedziałek-piątek w godzinach 9.00-15.00.

lub bezpośrednio z wybraną księgarnią stacjonarną PWN.