MENU

25 lat minęło jak jeden dzień - w tym roku obchodzimy ćwierćwiecze Księgarni Internetowej PWN!

Już pod koniec ubiegłego tysiąclecia, w 1999 roku, uruchomiliśmy możliwość zamawiania książek Wydawnictwa Naukowego PWN przez Internet
– i ta przygoda trwa do dzisiaj :)

Z okazji naszych 25. urodzin zapraszamy Was do wspólnego świętowania.
Czekają na Was wyjątkowe promocje, ciekawostki i statystyki z ostatniego ćwierćwiecza, a także urodzinowe niespodzianki.
Dobrej zabawy!

ksiazka tygodnia
ksiazka tygodnia
Książka tygodnia

ksiazka tygodnia

Po jakie książki klienci Księgarni Internetowej PWN
sięgali najczęściej na przestrzeni ostatnich 25 lat?


Niekwestionowanym bestsellerem była Wielka Encyklopedia PWN – trzydziestotomowa encyklopedia powszechna, wydawana w latach 2001-2005 pod redakcją Jana Wojnowskiego. Podium wszechczasów uzupełniają: Nowa encyklopedia powszechna PWN – sześciotomowe kompendium pod redakcją Barbary Petrozolin-Skowrońskiej oraz Wielki słownik angielsko-polsko, polsko-angielski, wydany przez Wydawnictwo Naukowe PWN oraz Oxford University Press.

ksiazka tygodnia

A co - poza słownikami i encyklopediami - cieszyło się
Waszym największym zainteresowaniem?


Na liście bestsellerów, oprócz wielu pozycji encyklopedycznych i słownikowych, znajdują się też tytuły popularnonaukowe, które po dziś dzień cieszą się popularnością wśród czytelników. Są to m.in. „Siła nawyku” Charlesa Duhigga, „W co grają ludzie. Psychologia stosunków międzyludzkich” Erica Berne’a, „Psychologia i życie” Richarda J. Gerriga i Philipa Zimbardo oraz „Dlaczego zebry nie mają wrzodów? Psychofizjologia stresu” Roberta M. Sapolsky’ego.

Najlepsze promocje