MENU

Charles Duhigg

CHARLES DUHIGG jest reporterem, laureatem Nagrody Pulitzera i autorem książki Siła nawyku (Eng. The Power of Habit), która utrzymywała się na listach bestsellerów The New York Times przez ponad 3 lata. Jego druga książka, Mądrzej, szybciej, lepiej (Eng. Smarter, Faster, Better), również była bestsellerem NYT. Jego najnowsza książka, Siła komunikacji (Eng. Supercommunicators), ukaże się 20 lutego 2024 r. Aktualnie pisze dla czasopisma The New Yorker.

Jest absolwentem Yale University i Harvard Business School. Współpracował przy programie radiowym This American Life, produkcjach stacji NPR, programie satyrycznym The Colbert Report i programach stacji PBS NewsHour i Frontline.

Stał na czele zespołu, który w 2013 r. otrzymał Nagrodę Pulitzera w dziedzinie dziennikarstwa wyjaśniającego serię artykułów „The iEconomy”, analizującą światową gospodarkę przez pryzmat (działań) firmy Apple. Seria ta poświęcona była m.in. tematowi chińskich fabryk, w których produkowane są iPhone'y i iPady.

Duhigg otrzymał także między innymi Nagrodę im. George'a Polka, Nagrodę Geralda Loeba, Medal IRE, Nagrodę Scripps Howard czy Nagrodę Dziennikarską im. Roberta F. Kennedy'ego.

Był reporterem Los Angeles Times i relacjonował z Iraku przebieg amerykańskich operacji wojskowych. Zanim w 2003 roku całkowicie poświęcił się dziennikarstwu, pracował jako analityk w American Property Global Partners, firmie private equity. Współzałożył też SWPA Education Management Group, L.L.C., która tworzyła programy edukacyjne dla obszarów z niedoborem opieki zdrowotnej.

Mieszka w Santa Cruz z żoną i dwójką dzieci.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 21
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

The Power of Habit

Książka (miękka)
42,37 zł
52,00 zł

The Power of Habit - Outlet

Książka (miękka)
Produkt niedostępny

Smarter Faster Better - Outlet, Th...

Książka (miękka)
Produkt niedostępny

Smarter Faster Better, The Secrets...

Książka (miękka)
Produkt niedostępny

Siła nawyku, Dlaczego robimy to, c...

Książka (twarda)
Produkt niedostępny
Znaleziono: 21
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20