MENU

Wydawnictwo Wydawnictwa Komunikacji i Łączności WKŁ

Wydawnictwa Komunikacji i Łączności to techniczne wydawnictwo branżowe działające nieprzerwanie od 1949 roku, mające w swoim dorobku ponad 11 tysięcy wydanych tytułów. Profil publikacji WKŁ to podręczniki poświęcone motoryzacji, elektronice, budownictwu lądowemu i kolei, lotnictwu, a także podręczniki szkolne oraz materiały dydaktyczne dla nauczycieli. Oprócz tego wydawnictwo jest współorganizatorem corocznych Olimpiad Techniki Samochodowych.

Do uczniów szkół technicznych oraz studentów skierowane są podstawowe podręczniki. Znalazły się wśród nich między innymi "Sztuka elektroniki" (dwa tomy; Winfield Hill, Paul Horowitz) stanowiące podstawowe wprowadzenie do projektowania analogowych i cyfrowych układów elektronicznych; bogato ilustrowany podręcznik "Podstawy elektrotechniki i elektroniki" (Marian Doległo) czy "Zarys geotechniki" (Zenon Wiłun).

Wśród publikacji Wydawnictwa Komunikacji i Łączności nie zabrakło także słowników i podręczników do nauki języka angielskiego dla osób z branży technologicznej. Z myślą o osobach zainteresowanych pracą za granicą lub po prostu rozszerzaniem swoich kompetencji językowych powstały książki "Język angielski w warsztacie samochodowym" ("English in the Car Workshop") oraz bardziej ogólny "Język angielski w branży samochodowej" ("English in the Automotive Industry"). To podręczniki powstałe z myślą o nauce języka angielskiego ukierunkowanego zawodowo w dziedzinie motoryzacji i pracy w warsztacie.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 569
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Zarys geotechniki

Książka (miękka)
66,55 zł
89,00 zł

Odwodnienie dróg

Książka (miękka)
62,80 zł
84,00 zł

Fale i anteny

Książka (miękka)
62,72 zł
84,00 zł

Logistyka dystrybucji

Książka (miękka)
40,39 zł
54,60 zł
Znaleziono: 569
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20