MENU

Wydawnictwo Juka

W księgarni internetowej PWN znajdziesz bogaty wybór materiałów edukacyjnych zasłużonego wydawnictwa JUKA. Jesteśmy dumnym partnerem tej renomowanej firmy wydawniczej, działającej na polskim rynku od blisko 25 lat. JUKA specjalizuje się w wydawaniu podręczników, przewodników metodycznych i pomocy dydaktycznych dla szkół i przedszkoli.
Materiały edukacyjne Wydawnictwa JUKA wyróżniają się nie tylko swoją wartością merytoryczną, ale również atrakcyjnym wyglądem. Są one kolorowe, estetyczne i przyciągające wzrok dzieci. Dzięki temu nauka staje się bardziej atrakcyjna. Książki cechuje również przejrzysty układ materiału, więc dziecka nie przytłoczy nadmiar informacji. Publikacje kształtują wyobraźnię i zachęcają do rozwoju, tworząc inspirujące środowisko do zgłębiania wiedzy i stymulowania intelektualnego najmłodszych.
Wydawnictwo współpracuje z wybitnymi specjalistami metodykami, pedagogami i autorami publikacji oświatowych. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu podręczniki, książki, ćwiczenia, testy, gry oraz multimedialne kursy języków obcych zapewniają opanowanie podstawy programowej oraz wszechstronny rozwój małych uczniów.
Wydawnictwo JUKA nie tylko dostarcza wartościowe materiały edukacyjne, ale także wspiera nauczycieli w ich pracy zawodowej. Dla nauczycieli udostępnia drogą online dodatkowe bezpłatne scenariusze lekcji, karty pracy, programy do edycji świadectw oraz propozycje gier, zabaw i projektów edukacyjnych. Dzięki temu pedagodzy mają dostęp do różnorodnych narzędzi, które wspierają ich w tworzeniu ciekawych i efektywnych lekcji.
JUKA to także członek organizacji zrzeszającej najdynamiczniej rozwijające się polskie firmy od 2009 roku. Stale dąży do doskonalenia i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych, aby sprostać oczekiwaniom nauczycieli, rodziców i uczniów.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej księgarni internetowej PWN, gdzie znajdziesz szeroki wybór publikacji wydawnictwa JUKA. Pozwól swoim dzieciom czerpać radość z nauki dzięki naszym kolorowym i atrakcyjnym publikacjom. Wspólnie rozwijajcie ich wyobraźnię i odkrywajcie fascynujący świat edukacji.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 311
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Skarby 1 Box, Szkoła podstawowa

Książka (kartonowa foliowana)
10,75 zł
215,00 zł

Powrót do krainy potworów - Outlet

Książka (twarda)
Produkt niedostępny

Tata Oli jest chory

Książka (twarda)
Produkt niedostępny

Chcę liczyć - Outlet

Książka (miękka)
Produkt niedostępny
Znaleziono: 311
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20