MENU

Wydawnictwo Impuls

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą książek wydanych przez Wydawnictwo Impuls. Wydawnictwo Impuls od ponad 30 lat publikuje książki naukowe. W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne pozycje tego polskiego wydawnictwa, które poruszają tematy z wielu dziedzin naukowych. Wiele z nich odnosi się do zagadnień z obszaru kultury, opisując je na styku psychologii i kulturoznawstwa. Wydania z tego obszaru to między innymi „Podkultura więzienna”, „Fenomen mangi i anime w środowisku młodzieży” czy „Społeczno-pedagogiczne i kulturowe konteksty migracji dzieci”.

Książki Wydawnictwa Impuls poruszają ważne problemy społeczne, takie jak uzależnienia, socjalizacja osób niepełnosprawnych, resocjalizacja przestępców, migracje. Impuls jest również wydawcą wielu pozycji z obszaru pedagogiki. Obejmują one różnorodne wątki związane ze szkolnictwem, od metodyki nauczania, poprzez nauczanie uczniów ze specjalnymi potrzebami pedagogicznymi po alternatywne nurty szkolnictwa. Książki publikowane przez Wydawnictwo Impuls przedstawiają różne podejścia do szkolnictwa, nie ograniczając się do tradycyjnych metod.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą książek z obszaru logopedii. Podręczniki logopedyczne polecane są zarówno logopedom, jak i nauczycielom i rodzicom dzieci z wadami wymowy. W naszej ofercie znajdą Państwo również pozycje dotyczące mutyzmu i mutyzmu wybiórczego jako problemu psychologicznego i społecznego. Wiele z książek Wydawnictwa Impuls jest skierowanych do dzieci i rodziców. W szczególności polecamy bajki terapeutyczne oraz opracowania dotyczące empatii i rozwoju emocjonalnego.  

Publikacje Wydawnictwa Impuls poruszają znaczące tematy społeczne. Wiele z nich przedstawionych zostało w kontekście teorii pedagogicznych. Na szczególną uwagę zasługują „Zmieniając świat. Edukacja globalna między zyskiem a zbawieniem”, „Współczesne teorie i nurty wychowania” oraz „Praca socjalna z rodziną problemową”.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 3053
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20
Znaleziono: 3053
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20