MENU

Krzak gorejący

(Miękka)
0.00  [ 0 ocen]
Dodaj recenzję
Rozwiń szczegóły »
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka
Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN

Krzak gorejący

Norwegia, lata po pierwszej wojnie światowej.Bohater powieści,Paul ma żonę i dzieci, kieruje dobrze prosperującą firmą,poszukuje jednak w życiu czegoś więcej niż powierzchowny sukces i zadowolenie.Wychowany w środowisku ateistycznym,zbliża się do wiary,przyjmuje chrzest w Kościele katolickim.Czy będzie umiał żyć według zasad chrześcijańskich,pokonać własne słabości,zwątpienia i pokusy,jakie podsuwa mu życie? Książka Sigrid Undset(1882-1949),wybitnej pisarki, laureatki nagrody Nobla, jest przede wszystkim opowieścią o drodze człowieka do Boga, ale także o rodzinie,odpowiedzialności, sensie i trwałości małżeństwa, nawet tego, które w oczach ludzi może uchodzić za nieudane.

  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Kurier DPD - dostawa 1 dzień roboczy
    • Punkty odbioru DPD - dostawa 1 dzień roboczy
    • InPost Paczkomaty 24/7 - dostawa 1 dzień roboczy
    • ORLEN Paczka - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór w Punktach Poczta, Żabka - dostawa 2 dni robocze
    • Pocztex (dostawa do domu lub pracy) - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór osobisty w księgarni PWN - dostawa 2-3 dni robocze
    Ważne informacje:
    Czas oczekiwania na zamówiony towar = czas wysyłki produktu + dostawa przez przewoźnika
    • Całkowity czas oczekiwania na realizację zamówienia jest sumą czasu wysyłki podanej na stronie każdego produktu oraz czasu potrzebnego przewoźnikowi na dostarczenie paczki. Podane terminy dotyczą zawsze dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
    • Wysyłkę zamówień prowadzimy jedynie na terenie Polski.
    • Dostawa do Księgarni PWN, punktów ORLEN Paczka, stacji Orlen, sklepów Żabka oraz Paczkomatów InPost nie jest realizowana dla zamówień z płatnością przy odbiorze.
    • Cena towaru na fakturze VAT jest podwyższona o ewentualny koszt transportu.
    • W przypadku zamówienia kilku towarów koszt przesyłki wybranej przez Klienta zostanie podzielony i przyporządkowany proporcjonalnie do cen kupionych produktów.
    • Produkty dostępne w PRZEDSPRZEDAŻY wysyłane są po dacie premiery wydawniczej.
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

Przeczytaj fragment

Słowa kluczowe: książka Literatura piękna

Inni Klienci oglądali również

22,80 zł
32,00 zł

Mroczna winnica

Sympatyczny policjant Bruno Courreges próbuje rozwikłać sprawę groźnego pożaru, a przy okazji ocalić winiarskie i kulinarne tradycje miasteczka St Denis. Rzecz dzieje się w południowej Francji we wrześniu, czyli w porze winobrania, więc w tle kr...
24,09 zł
34,90 zł

Kiedy tata zamienił się w krzak

Niezwykle aktualna, napisana z dziecięcą wrażliwością i absurdalnym poczuciem humoru powieść o samotnej ucieczce pewnej dziewczynki przed wojną. Mężczyzna powiedział, że mam imię nie do wymówienia, z czterema „k”. Nie mieli tej liter...
27,44 zł
47,00 zł

It's Not Summer Without You

Book 2 in The Summer I Turned Pretty series - now a major new TV show on Amazon Prime!From the author of To All The Boys I've Loved Before (now a smash-hit Netflix movie), perfect for fans of The Kissing Booth, Rainbow Rowell and Holly Bour...
21,29 zł
29,90 zł

Żona Aarona

Leo i Lea – wydawałoby się, że dobrana para, a jednak Lea nie jest w tym związku szczęśliwa. Życie wydaje jej się szare i byle jakie, mąż nie rozumie jej pragnień, szczególnie pragnienia macierzyństwa. I wtedy poznaje sąsiadów - Mon...
28,98 zł
46,90 zł

Miasteczko Twin Falls

Bądź czujny. W każdym z nas czai się bestia W spokojnym i sennym miasteczku brutalnie pobito i utopiono nastolatkę. Potworna zbrodnia zmieniła wszystko. Od tego dnia minęło ponad dwadzieścia lat. Każdy doskonale pamięta, co wtedy robił. Wszyscy mają al...
15,38 zł
22,90 zł

Historia zwierzaka zza krzaka

„Historia ta wiąże się z pewnym zwierzakiem. Jej koniec jest dziwny, początek za krzakiem. Jej środek jest między początkiem a końcem, a to, co jest w środku, jest fascynujące!”. Cudnie ilustrowana bajka o… No właśnie, ...
35,25 zł
49,99 zł

Matka Polka sika w krzakach.

Czy da się przewinąć bobasa w pociągu? Jak wysiedzieć z przedszkolakiem w kolejce? Czy w upały można ochłodzić dziecko w fontannie? Jak przejść z wózkiem przez zaśnieżone ulice? Czy polskie miasta są przyjazne dzieciom? Monika Pastuszko odk...
31,86 zł
49,99 zł

Kolczaste łzy

Na listach najważniejszych lektur 2021 roku przez „New York Timesa”, „Washington Post”, „TIME Magazine” i Nowojorską Bibliotekę Publiczną. Nominowana do Goodreads Choice Award. Jedna z rekomendacji książkowych Barack...
34,82 zł
49,90 zł

Każdego lata płakałam

Najbardziej, z całego serca nienawidziłam lata…Nastoletnia Diana Sparks kocha teatr. Od pewnego czasu grywa w szkolnych przedstawieniach. Początkowo otrzymywała jedynie epizodyczne role, ostatnio dostaje te najważniejsze, głów...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!