Informacja o cookies
Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. Nasi partnerzy również mogą używać ciasteczek do profilowania i dopasowywania do Ciebie pokazywanych treści na naszych stronach oraz w reklamach. Poprzez kontynuowanie wizyty na naszej stronie wyrazasz zgode na uzycie tych ciasteczek. Wiecej informacji, w tym o mozliwosci zmiany ustawien cookies, znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci.
MENU

Make Something Up(Miękka)

0.00  [ 0 ocen ]
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły »
Produkt niedostępny
Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN
Dodaj do schowka

Make Something Up

Twenty-one stories and a novella that will disturb and delight, from the author of Fight Club. The absurdity of both life and death are on full display. In 'Zombies', the best and brightest of a high school become tragically addicted to the latest drug craze: electric shocks from cardiac defibrillators. In 'Knock, Knock', a son hopes to tell one last off-colour joke to his dying father , while in 'Tunnel of Love', a massage therapist runs the curious practice of providing 'relief' to dying clients. And in 'Excursion', Fight Club fans will be thrilled to find a side of Tyler Durden never seen before.
Funny, caustic, bizarre, poignant; these stories represent everything readers have come to love and expect from Chuck Palahniuk.

  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa Pocztą Polską - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w Paczkomacie InPost - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa kurierem - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór własny w księgarni PWN - dostawa 3 dni robocze
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

24,90 zł

Make-up

W swoim debiutanckim tomiku autorka zdaje się przypominać, że wszystko w życiu musi mieć swoje właściwe miejsce i czas. Poprzez opis detali z otaczającej rzeczywistości, doświadczeń z odbytych podróży i szczegółów z życia własnego ...
36,00 zł

Something to Tell You

Warm and witty, no one writes about love, family and friendship like Lucy Diamond, the Sunday Times bestelling author of The Secrets of Happiness and On a Beautiful Day. The perfect read for fans of Katie Fforde and Jill Mansell. ‘A n...
35,00 zł

You Had Better Make Some Noise

A timeless collection of quotations by visionaries who have been catalysts for change - through the ages and across the globeYou Had Better Make Some Noise brings together the words of social activists, revolutionaries, artists, writers, mu...
69,00 zł

How to Raise a Plant and Make it Love You Back

Aimed at a new generation of indoor gardening enthusiasts, this book is a perfect guide for anyone keen to see their plant offspring thrive. Plants have found popularity in the small home, and are being proclaimed the new stars of Instagram. This attra...
27,00 zł

Masha and the Bear: Let's Make Dumplings - Ladybird Readers Level 2

Panda was hungry. He wanted to make dumplings. "I want to make dumplings, too!" said Masha.Ladybird Readers is a graded reading series of traditional tales, popular characters, modern stories, and non-fiction, written for young le...

Droga przez mąkę

Biblia smakoszy i erudytów, czyli rozmowy o literaturze i kuchni.Co jada szatan u Bułhakowa? Jak gotuje Julian Barnes? Czy przy politycznych dysputach lepiej sprawdza się piwo smichovskie Jaroslava Haška, a może czerwone wino Roland...

Make Life Harder. Przewodnik po polityce i nie tylko, ale też

W swojej kolejnej książce Make Life Harder zapraszają na emocjonujący rejs po meandrach polskiej polityki. Dowiesz się między innymi, jaka jest różnica między Barackiem Obamą a Jarosławem Kaczyńskim, ile flipchartów znajduje się w siedzibie Platform...

Opowiadania Tom 4

Zygmunt Niedźwiecki jest dziś autorem zapomnianym i właściwie anonimowym. Nazwisko pozostaje znane badaczom kultury przełomu XIX i XX wieku i pojawia się przy okazji syntetycznych omówień. Powszechnie przyjęło się uważać, że jest pisarzem konsek...

Make Your Bed

Make your bed to change the world...’What starts here changes the world’ was the university slogan that inspired William H. McRaven to take charge of the small things that could change his life ...and even the world. Here McRaven shares the...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!