MENU
Wielkie Litery książki z dużą czcionką
Wielkie Litery to nowe wydania książek z dużą czcionką, które chronią wzrok i ułatwiają czytanie osobom słabowidzącym. Dzięki większej czcionce lektura jest wygodniejsza, a przejrzysty format nie nadwyręża wzroku czytelnika. Seria jest polecana osobom słabowidzącym i seniorom. Książki z dużą czcionką nadają się świetnie na prezent dla babci czy dziadka.

Nowości w serii Wielkie Litery

Kryminał i sensacja

Powieści obyczajowe, romanse

Wielkie Litery - książki z dużą czcionką

Wielkie Litery to wydawnictwo, które kieruje swoją ofertę popularnych książek do osób słabowidzących. Wszystkie książki opublikowane przez Wielkie Litery zostały specjalnie opracowane z myślą o potrzebach osób starszych lub niedowidzących: cechują się większą, starannie dobraną czcionką, przejrzystym składem, który nie nadwyręża wzroku, oraz silniejszym niż w zwykłych publikacjach kontrastem, który zwiększa komfort czytania.

Dlatego też we współpracy z Wielkimi Literami przygotowaliśmy w księgarni internetowej PWN specjalną ofertę dla wszystkich poszukujących książek z dużym drukiem. Znalazły się wśród nich przedruki najpopularniejszych powieści na rynku, szczególnie w trzech kategoriach: literatura obyczajowa, kryminały polskie i zagraniczne oraz literatura piękna obca.
Miłośnicy i miłośniczki literatury obyczajowej odnajdą u nas cieszące się niesłabnącą popularnością powieści takich autorek, jak Bogna Ziembicka ("Miłość w cieniu wielkiej wojny"), Agnieszka Krawczyk ("Kamienica pod szczęśliwą gwiazdą", "Dobre uczynki") czy Anna J. Szepielak ("Dworek pod lipami"). Dla fanów mrożącego krew w żyłach kryminału przygotowaliśmy powieści Marka Stelara (inspirowany skandynawskimi klasykami "Nietykalny") oraz tytuły niezastąpionego Remigiusza Mroza (wśród nich między innymi mroczna "Ekspozycja" oraz "Nieodnaleziona"). Nie zabrakło również znanych zagranicznych autorów - Nadii Hashimi ("Dom bez okien", poruszająca historia życia współczesnych Afganek) czy Maria Escobara ("Kołysanka z Auschwitz", traktująca o walce o życie dzieci w obozie).

Wielkie litery do świetny prezent dla dziadka, babci czy rodziców.
Wybierając prezent dla babci lub dziadka warto zwrócić uwagę na książki z serii Wielkie Litery. Są one szczególnie polecane seniorom i osobom słabowidzącym.

Oferta wydawnictwa Wielkie Litery stale się powiększa o nowe, popularne wśród polskich czytelników tytuły, dlatego po pierwszych zakupach radzimy powrócić na tę stronę, aby odkryć nowe powieści z naszej kolekcji!