
Bajki na dobranoc. Piesek Osesek. Kucyk Pucek. Kurka Koko. Psotny kotek. Królik Lolek. Wlazł kotek na płotek. Sroczka. Mam trzy latka, A-a-a, kotki dwa, Kosi, kosi łapci, Sarenka Irenka, Żabki
Chwilowo niedostępny
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejeBook
2,80 zł
Powiadom o dostępności
Szczegóły produktu
Więcej informacji
| EAN | 5900497302005 |
|---|---|
| SKU | 200011369 |
| Data wydania | 1 sty 2012 |
| multiformat | eBook |
| Format pliku | eBook (pdf) |
| Format pliku elektronicznego | eBook |
| Autor/Redaktor | Praca zbiorowa |
| Wydawca | LITERAT HENRYK PŁONCZYŃSKI |
- Data wydania
- 1 sty 2012
- Format pliku
- eBook (pdf)
- Autor/Redaktor
- Praca zbiorowa
- Wydawca
- LITERAT HENRYK PŁONCZYŃSKI
Bajki na dobranoc. Piesek Osesek. Kucyk Pucek. Kurka Koko. Psotny kotek. Królik Lolek. Wlazł kotek na płotek. Sroczka. Mam trzy latka, A-a-a, kotki dwa, Kosi, kosi łapci, Sarenka Irenka, Żabki
Spis treści
Piesek Osesek 3 Kucyk Pucek 9 Kurka Koko 15 Psotny kotek 21 Królik Lolek 27 Wlazł kotek na płotek 33 Sroczka 35 Mam trzy latka 37 A-a-a, kotki dwa 39 Kosi, kosi łapci 45 Sarenka Irenka 51 Żabki 57 Odszukaj bohaterów w książce – zabawa edukacyjna 65
Bajki na dobranoc: magiczne opowieści dla najmłodszych
Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy zbiór bajek na dobranoc, które rozbudzą wyobraźnię i wprowadzą dzieci w świat kolorowych przygód. Zabawne rymowanki, piękne ilustracje i edukacyjne zagadki sprawią, że każda noc stanie się niezapomnianą podróżą pełną uśmiechu i ciepła. Zapraszamy do odkrywania naszych rekomendacji, które pokochają zarówno maluchy, jak i ich rodzice!
- Wlazł kotek na płotek Sroczka Mam trzy latka i inne wierszyki Wierszyk: Ta urocza książeczka wprowadzi najmłodszych w świat rymów i rytmów. Kolorowe ilustracje i zabawne utwory zachęcą dzieci do nauki i wspólnej zabawy z rodzicami.
- Siała baba mak Ślimak ślimak Panie Janie i inne wierszyki Wierszyki dl: Kolekcja wierszyków dla maluchów, która rozweseli każdego małego czytelnika. Piękna grafika i rytmiczne teksty sprawią, że dzieci chętnie będą powtarzać i poznawać nowe utwory.
- Idzie rak Biedroneczko Ene due rabe i inne wierszyki Wierszyki dla mal: Ta książeczka to zbiór rymowanek i wierszyków, które rozbudzą wyobraźnię najmłodszych. Idealna na wspólne czytanie i naukę podstawowych słów w zabawny sposób.
- Rolnik sam w dolinie Mowa zwierząt Wierszyki dla maluchów: Urocza kolekcja wierszyków o zwierzętach, które uczą dzieci miłości do natury i przyrody. Kolorowe ilustracje i rytmiczne teksty sprawią, że maluchy chętnie będą słuchać i powtarzać.
- A-a-a kotki dwa Jadą jadą misie Żabka mała Wierszyki dla maluchów: Zbiór rymowanek pełen radosnych i wesołych utworów dla najmłodszych. Idealne do nauki i zabawy, które rozwijają słownictwo i wyobraźnię dzieci.
- Pan Pierdziołka spadł ze stołka. Powtarzanki i śpiewanki: Ta książeczka to doskonała propozycja dla dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy. Zabawne powtarzanki i śpiewanki sprawią, że każdy dzień będzie pełen śmiechu i radości.
- Pieski małe dwa Pluszowe niedźwiadki Lew Leszek Wierszyki dla maluchów: Kolekcja uroczych wierszyków o zwierzątkach, które uczą dzieci miłości i przyjaźni. Kolorowe ilustracje i rytmiczne teksty zachęcą do wspólnego czytania i nauki.
- Wyliczanki. Rymowanki. Ene, due, rabe: Zbiór najbardziej znanych rymowanek i wyliczanek dla dzieci, które rozwijają słownictwo i spostrzegawczość. Idealne na krótkie chwile zabawy i nauki w codziennym życiu.
- Bajki dla dzieci po polsku i ukraińsku. ????? ??? ????? ????????? ?? ?: Pięknie zilustrowane bajki w dwóch językach, które uczą dzieci zarówno języka polskiego, jak i ukraińskiego. Doskonała propozycja na prezent i naukę języków obcych.
- Jagódki Krasnoludki Ojciec Wirgiliusz Wierszyki dla maluchów: Urocza kolekcja wierszyków o krasnoludkach i przygodach, które rozwijają wyobraźnię i uczą dzieci podstawowych wartości. Kolorowe ilustracje i rytmiczne teksty zachęcą do wspólnego czytania.

Bajki na dobranoc. Piesek Osesek. Kucyk Pucek. Kurka Koko. Psotny kotek. Królik Lolek. Wlazł kotek na płotek. Sroczka. Mam trzy latka, A-a-a, kotki dwa, Kosi, kosi łapci, Sarenka Irenka, Żabki













