Informacja o cookies
Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. Nasi partnerzy również mogą używać ciasteczek do profilowania i dopasowywania do Ciebie pokazywanych treści na naszych stronach oraz w reklamach. Poprzez kontynuowanie wizyty na naszej stronie wyrażasz zgodę na użycie tych ciasteczek. Więcej informacji, w tym o możliwości zmiany ustawień cookies, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Podręczniki akademickie »
MENU
Uwaga: produkt pochodzący ze zwrotów, może być uszkodzony. Zobacz więcej »

Katherine of Aragon the True Queen - Outlet(Miękka)

0.00  [ 0 ocen ]
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły »
Produkt niedostępny
Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN
Dodaj do schowka

Katherine of Aragon the True Queen - Outlet

*A Sunday Times Top Ten Bestseller* Katherine of Aragon: The True Queen by bestselling historian Alison Weir, author of The Lost Tudor Princess, is the first in a spellbinding six novel series about Henry VIII’s Queens. Alison takes you on an engrossing journey at Katherine’s side and shows her extraordinary strength of character and intelligence. Ideal for fans of Philippa Gregory and Elizabeth Chadwick. ‘Shatters the many myths about Henry VIII’s long-suffering first wife’ Tracy Borman ‘Weir is excellent on the little details that bring a world to life’ Guardian A Spanish princess. Raised to be modest, obedient and devout. Destined to be an English Queen. Six weeks from home across treacherous seas, everything is different: the language, the food, the weather. And for her there is no comfort in any of it. At sixteen-years-old, Catalina is alone among strangers. She misses her mother. She mourns her lost brother. She cannot trust even those assigned to her protection. KATHERINE OF ARAGON. The first of Henry’s Queens. Her story. History tells us how she died. This captivating novel shows us how she lived. SIX TUDOR QUEENS. SIX NOVELS. SIX YEARS. Praise for Alison Weir and Katherine of Aragon: ‘A tender understanding of and genuine sympathy for this proud, much-loved and honourable Queen...I was gripped [from] start to finish’ Mavis Cheek ‘Well-researched and engrossing’ Good Housekeeping ‘Yet again, Alison Weir has managed to intertwine profound historical knowledge with huge emotional intelligence, to compose a work that throws light on an endlessly fascinating historical figure. Yet her real gift in all of this is making it feel so fresh and alive’ Earl Spencer ‘This exquisite book charts the rise and fall of Henry VIII’s first wife, Katherine...A fascinating insight into this period of our history

  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa Pocztą Polską - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w Paczkomacie InPost - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa kurierem - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór własny w księgarni PWN - dostawa 3 dni robocze
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!