MENU

Książki: Religie Dalekiego Wschodu

Odkryj tajniki religii Dalekiego Wschodu 
Zapraszamy do eksploracji bogactwa duchowego dziedzictwa Dalekiego Wschodu dzięki naszej obszernej kolekcji książek. Sklep internetowy PWN oferuje inspirujące publikacje, które przeniosą Cię w świat filozofii, religii i duchowości Azji, przedstawiając zarówno tradycyjne wierzenia, jak i nowoczesne interpretacje. Odkryj piękno i mądrość religii Dalekiego Wschodu z nami!
Witamy w sekcji poświęconej religiom Dalekiego Wschodu w sklepie internetowym PWN, miejscu, gdzie miłośnicy kultury, badacze religii azjatyckich oraz wszyscy zainteresowani duchowym dziedzictwem tego regionu znajdą fascynujące materiały.
Nasza Kolekcja:
1. Buddyzm: Znajdź książki dotyczące różnych szkół buddyzmu, od Theravady po Mahajane, przedstawiające zarówno filozofię, jak i praktyki medytacyjne.
2. Hinduizm: Przeglądaj publikacje przedstawiające bogactwo mitologii, praktyk kultowych i filozofii hinduizmu.
3. Taoizm: Odkryj książki poświęcone zasadom taoizmu, filozofii Yin i Yang, a także praktykom medytacyjnym.
4. Konfucjanizm: Nasza kolekcja obejmuje tytuły poświęcone etyce konfucjańskiej, naukom Konfucjusza i tradycjom chińskiego społeczeństwa.
5. Inne wierzenia i tradycje: W ofercie czytelnicy i czytelniczki znajdą również książki poświęcone bardziej niszowym zagadnieniom. Nie zabrakło również pozycji przedstawiających podejście postsekularne oraz synkretyczne. W kolekcji umieszczone zostały także poradniki dotyczące współczesnego rozwoju duchowego w nurcie tradycji Dalekiego Wschodu. 
Książki o religiach Dalekiego Wschodu to:
1. Współpraca z Ekspertami Azji: Nasza kolekcja to efekt współpracy z doświadczonymi badaczami religii Azji, filozofami i historykami, którzy nieustannie aktualizują wiedzę. 
2. Różnorodność Perspektyw: Oferujemy różnorodność perspektyw, uwzględniając zarówno tradycyjne, jak i współczesne interpretacje religii Dalekiego Wschodu.
3. Wiedza dla Wszystkich Poziomów Zaawansowania: Nasze książki dostarczają zarówno podstawowej wiedzy dla osób nowo zaczynających przygodę z religiami Dalekiego Wschodu, jak i materiałów dla zaawansowanych badaczy tej dziedziny.
Przeszukaj naszą kolekcję i poszerz swoją wiedzę o religie Dalekiego Wschodu ze sklepem internetowym PWN. Odkrywaj fascynujące aspekty duchowego dziedzictwa Azji i zanurzaj się w bogactwie religijnych tradycji tego regionu!


Znaleziono: 399
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Filozofia zen

Książka (miękka)
67,94 zł
79,00 zł

Patańdżali i joga

Książka (miękka)
35,21 zł
52,00 zł

Dzieje kultury chińskiej

Książka (miękka)
79,20 zł
99,00 zł

Taoizm, Wprowadzenie

Książka (miękka)
40,13 zł
47,00 zł

Droga zen

Książka (miękka)
31,05 zł
44,99 zł

Podróż W Pustce

Książka (miękka)
20,56 zł
30,00 zł
Znaleziono: 399
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20