Informacja o cookies
Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. Nasi partnerzy również mogą używać ciasteczek do profilowania i dopasowywania do Ciebie pokazywanych treści na naszych stronach oraz w reklamach. Poprzez kontynuowanie wizyty na naszej stronie wyrażasz zgodę na użycie tych ciasteczek. Więcej informacji, w tym o możliwości zmiany ustawień cookies, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
MENU

Lilla Lou Magic Kwadrat(Książka)

0.00  [ 0 ocen ]
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły »
Produkt niedostępny
Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN
Dodaj do schowka

Lilla Lou Magic Kwadrat

To linia zabawek kreatywnych dla dziewczynek w wieku 6-12 lat, rozwijająca wyobraźnię i pobudzająca kreację i twórcze myślenie. To coś więcej, niż zwykła, papierowa kolorowanka.Podaruj swojemu dziecku radosny i kolorowy świat, który może własnoręcznie tworzyć!

  • ISBN: 9788362636204
  • EAN: 9788362636204
  • Liczba stron: 36
  • Wymiary: 23.0x23.0cm
  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Odbiór osobisty w księgarni PWN - dostawa do 3 dni robocze
    • InPost Paczkomaty 24/7 - dostawa 1 dzień roboczy
    • Kurier - dostawa do 2 dni roboczych
    • Poczta Polska (kurier pocztowy oraz odbiór osobisty w Punktach Poczta, Żabka, Orlen, Ruch) - dostawa do 2 dni roboczych
    • ORLEN Paczka - dostawa do 2 dni roboczych
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

Przeczytaj fragment

Leksykon wiedzy o Turcji

Leksykon obejmuje okres przedrepublikański i Republiki Tureckiej. Hasła ułożone w porządku alfabetycznym podają wiadomości w sposób syntetyczny i odnoszą się do wszystkich dziedzin życia Turcji współczesnej i czasów dawniejszych, o...

Greenman and the Magic Forest B Big Book

Greenman and the Magic Forest is a three level pre-primary English course full of surprising adventures created to help children learn English naturally. The Big Book, with its full colour illustrations of fun characters and lively action scenes, is ...

Greenman and the Magic Forest A Pupil's Book with Stickers and Pop-outs

Greenman and the Magic Forest is a three level pre-primary English course full of surprising adventures created to help children learn English naturally. The Pupil's Book includes colour pages as well as stickers and pop-outs. The wide format and spi...

Energia do kwadratu

9 eksperymentów zawartych w tej książce dowiedzie Ci, że pole możliwości (PM), niczym elektryczność, jest niezawodne, przewidywalne i dostępne dla każdego. Każdy z nich przeprowadzisz bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do ...

Greenman and the Magic Forest A Big Book

Greenman and the Magic Forest is a three level pre-primary English course full of surprising adventures created to help children learn English naturally. The Big Book, with its full colour illustrations of fun characters and lively action scenes, is ...
43,00 zł

A Tale of Magic A Tale of Witchcraft

The enchanting sequel to the No. 1 New York Times bestseller A Tale of Magic, from the author of The Land of Stories, Chris Colfer. Perfect for readers of The School for Good and Evil and Pages & Co.Brystal Evergreen changed the world, ...

Greenman and the Magic Forest B Pupil's Book with Stickers and Pop-outs

Greenman and the Magic Forest is a three level pre-primary English course full of surprising adventures created to help children learn English naturally. The Pupil's Book includes colour pages as well as stickers and pop-outs. The wide format and spi...
43,00 zł

The Wizards of Once 2 Twice Magic

Witches are creating havoc in the Wildwoods and danger lurks behind every tree trunk.Wish is in possession of a powerful, Magic Spelling Book; Xar has a dangerous Witchstain on his hand. Together they can save the Wildwoods from the curse o...
66,00 zł

Magic of Thinking Big

Your go-to guide to a better life, starting with the way you thinkJoin 6 million readers around the world who have capitalised on the power of nowFirst published in 1959, David J Schwartz's classic teachings are as powerful today as t...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!