MENU

Puk puk

(Miękka)
5.00  [ 1 ocena ]
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły »
Cena katalogowa: 42,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 34,12 zł
Cena produktu

Cena katalogowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.

Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.

Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.

34,12
Dodaj do schowka
Dostępność: 3-5 dni
Towar na zamówienie
Dostawa i płatność
Termin wysyłki
- Zamów z DPD (kurier lub punkty) do 19:30, a Twoją paczkę wysyłamy jeszcze dziś i dostarczymy jutro!
- Dotyczy dni roboczych (poniedziałek-piątek, z bez dni wolnych od pracy) oraz towarów dostępnych w magazynie.
- Pozostałe zamówienia realizujemy w terminie deklarowanym na stronie produktu.
- Czas oczekiwania na zamówienie = wysyłka + dostawa przez przewoźnika.
Dostawa i płatność
- Paczki dostarczamy wyłącznie na terenie Polski; od 299 zł dostawa GRATIS!
- Dla zamówień o wartości powyżej 500 zł wyłącznie płatność elektroniczna.


Przedpłata (Przelewy24)
do 299 zł
od 299 zł
Dostawa 
- Kurier DPD
12,49 zł
0 zł
1 dzień
- Odbiór w punktach DPD
10,99 zł
0 zł
1 dzień
- InPost Paczkomaty 24/7
13,99 zł
0 zł
1 dzień
- ORLEN Paczka
9,99 zł
0 zł
1 dzień
- Odbiór w Punktach Poczta, Żabka
10,99 zł
0 zł
2 dni
- Pocztex
11,99 zł
0 zł
2 dni
- Odbiór w księgarni PWN
0 zł
0 zł
2-3 dni

Pobranie
do 299 zł
od 299 zł
Dostawa 
- Kurier DPD
16,49 zł
0 zł
1 dzień
- Odbiór w Punktach Poczta, Żabka
14,99 zł
0 zł
1-2 dni
- Pocztex
15,99 zł
0 zł
2 dni

Puk puk

Trzy dni pełne emocji i śmiertelnych niebezpieczeństw − elektryzująca historia inspektora policji i byłego policyjnego informatora, którzy ścigają się z czasem, próbując rozwikłać tajemnice z przeszłości i nie dopuścić do tragedii w teraźniejszości.

Masz nadzieję, że jesteś bezpieczny. Dopóki do drzwi nie zapuka przeszłość…

Blisko dwadzieścia lat temu inspektor Ewert Grens został wezwany na miejsce brutalnej zbrodni. Zamordowano całą rodzinę, pozostawiając przy życiu tylko pięcioletnią córkę. Dziewczynka została objęta programem ochrony świadków, a sprawa morderstwa, którego nigdy nie wyjaśniono, trafiła na półkę. Jednak Grens przez wszystkie te lata nie przestał o niej myśleć. Kiedy w mieszkaniu, w którym wydarzyła się tamta tragedia, dochodzi do tajemniczego włamania, Grens obawia się, że morderca wrócił i zamierza dokończyć robotę. Musi odnaleźć jedynego ocalałego świadka zbrodni, zanim zrobi to jej bezwzględny sprawca.

Tymczasem w przestępczym półświatku ktoś wykonuje egzekucje na przemytnikach broni, co naraża rodzinę byłego informatora policyjnego Pieta Hoffmana na poważne niebezpieczeństwo. Piet wie, że musi ją ocalić, jednocześnie utrzymując w tajemnicy własne sekrety.

Wkrótce drogi obu mężczyzn przetną się, a Piet Hoffmann i Ewert Grens znajdą się w samym centrum przestępczego spisku znacznie bardziej skomplikowanego − i niebezpiecznego − niż mogliby sobie wyobrazić.

Doskonała lektura dla fanów Jo Nesbo i Stiega Larssona.

Anders Roslund opublikował dziesięć powieści w duecie pisarskim z Borge Hellströmem oraz Stefanem Thunbergiem. Jego książki ukazały się w trzydziestu językach, nagrodzono je wieloma prestiżowymi międzynarodowymi nagrodami. „Puk, puk” to pierwsza powieść, którą napisał solo.

Arcydzieło w gatunku thrillera. Brutalny, wciągający, piekielnie inteligentny. Zapiera dech w piersiach.

  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Kurier DPD - dostawa 1 dzień roboczy
    • Punkty odbioru DPD - dostawa 1 dzień roboczy
    • InPost Paczkomaty 24/7 - dostawa 1 dzień roboczy
    • ORLEN Paczka - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór w Punktach Poczta, Żabka - dostawa 2 dni robocze
    • Pocztex (dostawa do domu lub pracy) - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór osobisty w księgarni PWN - dostawa 2-3 dni robocze
    Ważne informacje:
    Czas oczekiwania na zamówiony towar = czas wysyłki produktu + dostawa przez przewoźnika
    • Całkowity czas oczekiwania na realizację zamówienia jest sumą czasu wysyłki podanej na stronie każdego produktu oraz czasu potrzebnego przewoźnikowi na dostarczenie paczki. Podane terminy dotyczą zawsze dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
    • Wysyłkę zamówień prowadzimy jedynie na terenie Polski.
    • Dostawa do Księgarni PWN, punktów ORLEN Paczka, stacji Orlen, sklepów Żabka oraz Paczkomatów InPost nie jest realizowana dla zamówień z płatnością przy odbiorze.
    • Cena towaru na fakturze VAT jest podwyższona o ewentualny koszt transportu.
    • W przypadku zamówienia kilku towarów koszt przesyłki wybranej przez Klienta zostanie podzielony i przyporządkowany proporcjonalnie do cen kupionych produktów.
    • Produkty dostępne w PRZEDSPRZEDAŻY wysyłane są po dacie premiery wydawniczej.
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

Przeczytaj fragment

Inni Klienci oglądali również

20,18 zł
29,80 zł

Głód

Knut Hamsun (1859-1952) - norweski pisarz, laureat nagrody Nobla za 1920 rok, łączył neoromantyzm z egzystencjalizmem, ale też elementami realizmu przedstawiciel tzw nurtu subiektywistycznego w literaturze skandynawskiej, odwoływał się do Dostojewskieg...
21,88 zł
43,00 zł

I Loved You in Another Life

"I love this book so much" - Adam Silvera, #1 New York Times bestselling author of They Both Die at the End. A sweeping romantic novel from New York Times bestselling author David Arnold about the power of soulmates and love. Evan Taft has pl...
30,48 zł
49,99 zł

Goebbels Życie i śmierć

Aby zrozumieć w pełni, jak naziści zdołali osiągnąć swój cel w tak krótkim czasie, nie wolno skupiać się wyłącznie na osobie Hitlera, lecz należy poświęcić równie dużo uwagi osobliwemu, odpychającemu, niebezpiecznemu, a jednocześni...
25,73 zł
44,90 zł

Perswazje

Błyskotliwe połączenie portretu szlachty angielskiej początku XIX wieku oraz intrygującego romansu.Perswazje to najpóźniejsza powieść Jane Austen. Wielokrotnie ekranizowana, być może także dlatego, że na tle poprzednich wyróżnia się...
36,78 zł
50,00 zł

Wbrew rozsądkowi

Nieunikniona jak śmierć! Zacięta, bezkompromisowa i szurnięta - tak najkrócej można opisać komisarz Sarę Lipner, potocznie zwaną Szajbą. Po traumatycznych wydarzeniach, w których zginał jej partner, Sara dochodzi do siebie na zwolnieniu. ...
38,39 zł
57,90 zł

Wyspa kości Tajemnice Weeping Hollow Tom 2

Dwie zagubione dusze i zakazane uczucie, które je połączy. Witaj w WeepingHollow, miasteczku, gdzie nocą budzą się cienie, które nawiedzają Twoje sny. Adora – uwięziona w ciasnych ramach swojego życia, zgorzkniała i załamana?dziewcz...
39,41 zł
56,00 zł

And Finally

THE SUNDAY TIMES BESTSELLER* A Daily Telegraph, The Times and Financial Times Book of the Year *'Marsh illuminates the gift of life... It's a book to treasure and reread' Gavin Francis, author of Adventures in Human Being<...
21,48 zł
49,90 zł

Po jej odejściu

Liv mieszka w Sandefjord w Norwegii. Jest zwyczajną, samotną matką, która próbuje wiązać koniec z końcem. Nigdy nie powiedziała synowi o sekretach, które w sobie nosi ani o życiu, jakie wiodła przed tym, jak go urodziła. Zrobi wszy...
34,51 zł
49,99 zł

Zagubiony

Nieprzenikniony mrok, skrzypienie łodzi unoszących się na ciemnej toni i zrujnowany magazyn. Na Nabrzeżu Rzeźników właśnie wybiła północ.Sierżant Jonah Colley nie spodziewał się, że jeszcze kiedyś usłyszy Gavina. Kiedy stary p...

Recenzje (1):

Pisemne recenzje mogą być dodawane wyłącznie przez klientów zarejestrowanych w sklepie. Na liczbę gwiazdek wyświetlanych przy produkcie składają się również oceny produktów, dodanie których nie wymaga posiadania konta.

Publikujemy wszystkie recenzje produktów, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Jeśli wiemy, że produkt został zakupiony przez recenzenta, oznaczamy to ikonką

Najnowsze | Najbardziej pomocne

Witajcie, co jakiś czas lubię sięgnąć po skandynawski dreszczowiec. Postanowiłam przeczytać najnowsze dzieło Andersa Roslunda „Puk puk”. I wiecie co…, im dalej tym byłam bardziej przerażona. Uwielbiam to uczucie, gdy adrenalina i strach nie pozwalają odstawić książki na półkę. Fabuła tego mrocznego thrillera trzymała mnie w mocnym uścisku i nie puściła, dopóki nie skończyłam czytać ostatniej strony. Świetna fabuła, idealnie wykreowani bohaterowie i wartka akcja sprawiają, że nie można przegapić tego tytułu.
Czy wierzycie, że niedokończone – niewyjaśnione sprawy sprzed lat mogą do nas powrócić ze zdwojoną siłą?
Doszło do brutalnego morderstwa. Zginęła prawie cała rodzina. Przy życiu została tylko 5 letnia dziewczynka, która zdążyła się ukryć. Stała się ona świadkiem koronnym. Po 20 latach ktoś sobie o niej przypomniał i za wszelką cenę próbuje ją dorwać. Czy uda mu się dokończyć to czego nie udało się zrobić 20 lat temu? Dlaczego zamordowano prawie całą rodzinę? Nasza tajemnicza bohaterka także pragnie poznać prawdę? Czy będzie ona dla niej bardzo bolesna? Czy tym razem uda się zapobiec tragedii? Do gry wkroczą:
- komisarz policji kryminalnej Ewert Grens – 20 lat temu wyniósł dziewczynkę, czy i tym razem zdąży na czas? Do dziś nie może zapomnieć tej tragicznej sprawy.
- były informator policji – Pieta Hoffman – ten pan dużo potrafi i dużo może. Bardzo dobra postać.
Ten thriller powali was na kolana. Uważajcie komu ufacie. Czas poświęcony na czytanie nie będzie dla was stracony o ile lubicie mroczne i mocne thrillery. Pamiętajcie – strach nie pozwoli wam zasnąć.
To było moje pierwsze czytelnicze spotkanie z twórczością tego autora i mam nadzieję, że nie ostatnie. Chętnie zobaczyłabym ekranizację powieści „Puk puk”.
Wasze senne koszmary ujrzą światło dzienne… uważajcie na siebie.
Z całego serca polecam ten genialny thriller – mommy_and_books.

Ocena: