W dniu dzisiejszym kontakt z Biurem Obsługi Klienta jest możliwy jedynie drogą mailową.
Przepraszamy za niedogodności. więcej

W poszukiwaniu miejsca w świecie 4 Religia Podręcznik

Technikum

Chwilowo niedostępny

Ładowanie...

Szczegóły produktu

Oprawa
miękka
Redakcja naukowa
Paweł Mąkosa
Wydawca
Gaudium

W poszukiwaniu miejsca w świecie 4 Religia Podręcznik

W poszukiwaniu miejsca w świecie - podręcznik do religii dla technikum

„W poszukiwaniu miejsca w świecie” to wyjątkowy podręcznik do religii, stworzony z myślą o uczniach klasy czwartej technikum. Autor, Paweł Mąkosa, w przystępny sposób ukazuje znaczenie wiary katolickiej w kontekście naszej kultury, podkreślając jej wpływ na formowanie zarówno kultury, jak i społeczeństwa.

Dlaczego warto sięgnąć po ten podręcznik?

Religia odgrywa kluczową rolę w zrozumieniu wielu aspektów życia społecznego i kulturowego. W książce tej znajdziesz:

  • Analizę podstawowych zagadnień związanych z naukami humanistycznymi,
  • Informacje na temat historii religii i Kościoła,
  • Wnikliwe spojrzenie na religioznawstwo, które pozwoli zrozumieć różnorodność wierzeń.

Każda lekcja została starannie zaplanowana, aby zainspirować uczniów do zgłębiania tematów związanych z wiarą i jej praktykowaniem w codziennym życiu. Dzięki przemyślanej strukturze podręcznika, uczniowie będą mieli okazję rozwijać swoje myślenie krytyczne oraz umiejętność analizy tekstów religijnych i kulturowych.

O autorze - Paweł Mąkosa

Paweł Mąkosa to uznany autor książek oraz publikacji akademickich, który od lat angażuje się w tematykę religii i jej wpływu na współczesne społeczeństwo. Jego prace są cenione za rzetelność i głęboką analizę zagadnień z zakresu religioznawstwa. Autor w swoich publikacjach często podejmuje dyskusje na temat znaczenia wiary w różnych kontekstach historycznych oraz społecznych.

Zobacz, co jeszcze możesz znaleźć w literaturze religijnej

„W poszukiwaniu miejsca w świecie” to tylko jedna z wielu publikacji akademickich, które mogą poszerzyć Twoją wiedzę na temat religii i jej znaczenia w życiu człowieka. Książki, które sięgają po podobne tematy, otwierają drzwi do zrozumienia skomplikowanej rzeczywistości, w której żyjemy.

Nie czekaj! Zainwestuj w swoją wiedzę i odkryj fascynujący świat religii z podręcznikiem autorstwa Paweł Mąkosa.

 

Recenzje (0)

Zainspiruj się kategoriami tego produktu

Książki tego autora

W poszukiwaniu miejsca w świecie 4 Religia Podręcznik: Klucz do zrozumienia wiary i kultury

Podręcznik "W poszukiwaniu miejsca w świecie" autorstwa Pawła Mąkosy stanowi cenne narzędzie edukacyjne dla uczniów technikum, pogłębiające wiedzę na temat roli religii katolickiej w kształtowaniu kultury i społeczeństwa. Przedstawia on kompleksowe analizy, historyczne konteksty oraz różnorodność wierzeń, co czyni go nieocenionym źródłem wiedzy w procesie edukacji religijnej. Rekomendujemy go jako wsparcie dla dalszego poznania zagadnień związanych z sacrum i profanum, a także dla zrozumienia duchowych fundamentów naszej cywilizacji.

Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:

  1. Sacrum a profanum: Odkryj świat sacrum i profanum w tej inspirującej pozycji, napisanej przez wybitnego historyka religii Mirceę Eliadego. Książka skłania do refleksji nad fundamentalnym miejscem religii w życiu człowieka, prezentując wizję, w której sacrum jest pierwotne wobec świata świeckiego.
  2. Błogosławieni którzy ufają Jezusowi Religia 8 Podręcznik: Poznaj wartości chrześcijańskie i zgłębiaj tajniki wiary dzięki temu przystępnemu podręcznikowi dla uczniów gimnazjum. Autorzy przedstawiają w nim inspirujące treści, które pomagają kształtować młodego człowieka w duchu wiary i nadziei.
  3. Religia 7 Spotkanie ze Słowem Podręcznik: Zgłębij fascynujący świat religii i duchowości z tym podręcznikiem, stworzonym specjalnie dla uczniów klas 7-8. Struktura jednostek lekcyjnych i praktyczne narzędzia wspierają samodzielne poszukiwania odpowiedzi na pytania egzystencjalne.
  4. Jestem z Wami 8 Podręcznik: Klucz do zrozumienia wiary katolickiej dla uczniów klasy 8. Przystępny język i nowoczesne podejście pomagają młodym ludziom odkrywać tajniki wiary i jej znaczenie w codziennym życiu.
  5. W poszukiwaniu nadziei Religia 3 Podręcznik: Ta wyjątkowa publikacja dla licealistów i techników ukazuje drogę do nadziei i duchowego rozwoju. Zawiera innowacyjne podejście do nauki religii, które inspiruje do refleksji i osobistego wzrostu.
  6. Religia 8 Podręcznik z ćwiczeniami Część 1: Odkryj tajemnice chrześcijańskiej miłości w tym praktycznym podręczniku, który skupia się na relacjach międzyludzkich i modlitwie. Ukazuje miłość jako kluczowy element życia chrześcijańskiego, także w kontekście eschatologicznym.
  7. Szczęśliwi, którzy żyją wolnością 1 Podręcznik do religii: Nowoczesny podręcznik dla licealistów, prowadzący przez różnorodne aspekty religii i duchowości. Zawiera 60 tematycznych jednostek, które rozwijają wiedzę i refleksję nad życiem w wolności.
  8. Katechizm 2 Szczęśliwi, którzy żyją wiarą Podręcznik do religii: Nowoczesny i zgodny z obowiązującą podstawą programową podręcznik, który wprowadza uczniów w świat wiary i duchowości. Struktura tematyczna ułatwia zrozumienie kluczowych wartości chrześcijańskich.
  9. Katechizm 2 Jestem chrześcijaninem Żyję nadzieją Podręcznik do religii: Ta publikacja to doskonałe narzędzie do nauki wiary chrześcijańskiej dla uczniów szkół branżowych. Zawiera 60 tematów, które pomagają w głębszym zrozumieniu nadziei i wartości chrześcijańskich.
  10. Religia 8 Mocą Ducha Świętego przemieniamy świat Zeszyt ćwiczeń: Zeszyt ćwiczeń, który wspiera naukę o Duchu Świętym i jego roli w życiu wierzących. Doskonały materiał do pogłębiania wiedzy i rozwijania duchowości uczniów klasy 8.
Zobacz inne z tej samej serii

W poszukiwaniu miejsca w świecie 4 Religia Podręcznik