Informacja o cookies
Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. Nasi partnerzy również mogą używać ciasteczek do profilowania i dopasowywania do Ciebie pokazywanych treści na naszych stronach oraz w reklamach. Poprzez kontynuowanie wizyty na naszej stronie wyrazasz zgode na uzycie tych ciasteczek. Wiecej informacji, w tym o mozliwosci zmiany ustawien cookies, znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci.
MENU

War and Peace(Miękka ze skrzydełkami)

0.00  [ 0 ocen ]
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły »
  • Wydanie: London, 2, 2017

  • Autor: Leo Tolstoy

  • Wydawca: Vintage

  • Typ oprawy: miękka ze skrzydełkami

Produkt niedostępny
Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN
Dodaj do schowka

War and Peace

THE ACCLAIMED TRANSLATION BY RICHARD PEVEAR AND LARISSA VOLOKHONSKY. „If you’ve never read it, now is the moment. This translation will show that you don’t read War and Peace, you live it”. (The Times). From sophisticated Moscow soirees to breathless troika rides through the snow, from the bloody front line at Austerlitz to a wife’s death in childbirth, Tolstoy conjures a broad panorama of rich, messy, beautiful and debased human life. We follow the fates of open-hearted, impulsive Pierre Bezukhov, his melancholy friend Prince Andrei and the enchanting Natasha Rostov, as history and fiction are combined in one of the wisest and most enthralling novels ever written. „A joy to read...The sense of actually being in the skin of these people is phenomenally, brilliantly rendered by this translation”. (Simon Schama). The Vintage Classic Russians Series: Published for the 100th anniversary of the 1917 Russian Revolution, these are must-have, beautifully designed editions of six epic masterpieces that have survived controversy, censorship and suppression to influence decades of thought and artistic expression

  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa Pocztą Polską - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w Paczkomacie InPost - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa kurierem - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór własny w księgarni PWN - dostawa 3 dni robocze
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

War and Peace in Indian Literature and Culture

The volume is the effect of the International Seminar ‘The State and Society at Peace and War in Indian Literature and Art’, , was held on the University of Warsaw premises between 13-15 September 2012 and attended by 21 active participants...

Szpieg z Bejrutu /Audiobook

Jacob Seger porzucił dawne życie w Szwecji i wyjechał na praktykę do ambasady szwedzkiej w Bejrucie. Na prywatnej imprezie poznaje wojennego fotografa, Yassima. Stają się kimś więcej niż przyjaciółmi, ale szybko okazuje się, że Yassim skrywa jak...
33,00 zł

Dear Mrs Bird

A charming, irresistible debut novel set in London during World War II about an adventurous young woman who becomes a secret advice columnist—a warm, funny, and enormously moving story for fans of The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society...
25,20 zł

Foundations Edge

At last, the costly and bitter war between the two Foundations had come to an end. The scientists of the First Foundation had proved victorious; and now they retum to Hari Seldon's long-established plan to build a new Empire that the Second Foundation ...

Down Shift Bez hamulców

Miłość nie zawsze przychodzi od pierwszego wejrzenia. Nie zawsze jest słodka i delikatna. Czasem przypomina wielki wybuch, gdy zderzają się dwie rozgrzane do czerwoności gwiazdy. Getty Caster chce w końcu ułożyć sobie życie. Zamieszkać w domku w sennej...
24,90 zł

Achieve Inner Peace with Meditation

Achieve Inner Peace with Meditation:Techniques, Benefits and Inspirational Teachers.

Sword Art Online #12 Alicyzacja: Droga na szczyt

Eugeo ponownie spotyka dziewczynę, za którą tęsknił od najmłodszych lat – Alice. Jednak w żadnym stopniu nie przypomina ona przyjaciółki z wioski Ruild. W dodatku zjawia się po to, by aresztować Eugeo i Kirito, oskarżonych o złamani...

Stefan Żeromski. 90 rocznica śmierci

Na piąty „Zeszyt” Stowarzyszenia im. Stefana Żeromskiego składają się następujące części: "Stefan Żeromski, pisarz i człowiek", "Z życia Stowarzyszenia" oraz uzupełnienie do listy publikacji poświęconych życiu i tw&oacut...
44,00 zł

Love

Love is Angela Carter's fifth novel and was first published in 1971. With surgical precision it charts the destructive emotional war between a young woman, her husband and his disruptive brother as they move through a labyrinth of betrayal, alienation ...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!