MENU

Poczuj magię futbolu!

"Mbappé. Najlepsi piłkarze świata"

Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób chłopak z pasją stał się supergwiazdą i kapitanem reprezentacji Trójkolorowych. Będziesz towarzyszyć Mbappému w jego niezwykłej podróży prowadzącej z trenowanego przez jego ojca niewielkiego klubu na przedmieściach Paryża aż do Paris Saint-Germain, który zapłacił za niego, bagatela, 180 milionów euro! Od tamtej pory napastnik zagrał ponad 250 meczów, w których strzelił przeszło 200 goli. W tym czasie zdobył również mistrzostwo i wicemistrzostwo świata z reprezentacją Francji.


"RL9, czyli Lewandowski. Najlepsi piłkarze świata"

Oto niesamowita historia "Lewego", przekonująca, że sport był w jego życiu od zawsze. Z książki dowiesz się, kim byli jego rodzice, a także że mały Robert ćwiczył niemal wszędzie i o każdej porze. Przeczytasz o klubach, w których trenerzy szlifowali jego talent, o wzlotach i sukcesach, ale też o niepowodzeniach, porażkach i prawdziwych ciosach. Prześledzisz dokładnie, jak to się stało, że "Bobek" - kiedyś zbyt mały i zbyt chudy, aby grać w kadrze - został jednym z najskuteczniejszych napastników w historii futbolu; zawodnikiem, za którego kluby piłkarskie są gotowe zapłacić wielkie pieniądze.


"CR7, czyli Ronaldo. Najlepsi piłkarze świata"

Ta książka to rzetelnie napisana biografia CR7. Dowiesz się z niej, jakie były początki jego niezwykłej drogi, kim byli jego rodzice i kiedy zaczął się uczyć kontrolowania piłki i dryblingu na małych przestrzeniach. Przeczytasz o największych klubach, w których szlifował swoje umiejętności, o trenerach, śledzących jego postępy i nocach spędzanych na siłowni. Przekonasz się, że w jego życiu nie brakowało trudnych chwil. Były łzy i tęsknota, ale przede wszystkim ogromna determinacja, ciężka praca i marzenie o sukcesie. O tym, by się zapisać w historii futbolu. Za wszelką cenę.

Wakacyjna lista lektur

Czytalisek - książki dla najmłodszych!

Wydawnictwo BeYA - literatura young adult