
Arystokratka. Tom 6. Arystokratka pod ostrzałem miłości. Część 1
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejAudiobook mp3
39,90 zł
Szczegóły produktu
Więcej informacji
| SKU | 300252418 |
|---|---|
| Data wydania | 1 gru 2023 |
| Multiformat | Audiobook mp3 |
| Format pliku | Audiobook (mp3) |
| Format pliku elektronicznego | Audiobook mp3 |
| Autor/Redaktor | Evzen Bocek |
| Wydawca | Storybox |
- Data wydania
- 1 gru 2023
- Format pliku
- Audiobook (mp3)
- Autor/Redaktor
- Evzen Bocek
- Wydawca
- Storybox
Arystokratka. Tom 6. Arystokratka pod ostrzałem miłości. Część 1
Arystokratka. Tom 6. Arystokratka pod ostrzałem miłości: Ostatnia odsłona komediowych perypetii
Wkraczamy w finałową część serii o Marii, ostatniej arystokratce, której życie pełne jest nieoczekiwanych zwrotów i miłosnych dylematów. Zamek w Czechach, sztab filmowy i wybór serca – to tylko niektóre z elementów tej pełnej humoru i emocji opowieści. Zapraszamy do odkrywania kolejnych przygód bohaterki, którą już znacie z wcześniejszych tomów, takich jak "Arystokratka na królewskim dworze" czy "Arystokratka na koniu". Przygotujcie się na dawkę śmiechu i refleksji, bo finał serii z pewnością Was zaskoczy!
Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:
- Arystokratka. Tom 5. Arystokratka na królewskim dworze: Piąta część popularnej serii o Marii Kostce, która tym razem zostaje zaproszona na dwór królewski. Pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji, ta książka zabierze Cię w świat arystokracji i zamkowych intryg. Idealna dla miłośników lekkiej, zabawnej literatury z nutą przygody.
- Arystokratka. Tom 3. Arystokratka na koniu: Trzecia odsłona serii, w której Maria i jej przyjaciele stawiają czoła wakacyjnym perypetiom na zamku Kostka. Błyskotliwe dialogi, humor i niespodziewane zwroty akcji sprawią, że nie oderwiesz się od lektury. Doskonała propozycja na relaksujący wieczór.
- Arystokratka. Tom 4. Arystokratka i fala przestępstw na zamku Kostka: Czwarta część serii, w której zamek Kostka zostaje wciągnięty w wir przestępstw. Evžen Boček mistrzowsko łączy humor z kryminalną intrygą, zapewniając czytelnikom dawkę świetnej rozrywki. Idealna dla fanów lekkich kryminałów z komediowym zabarwieniem.
- Eko. Tom 2. Ekomąż: Gdy Mojmir doznaje poważnego zawału, jego życie wywraca się do góry nogami. Michal Viewegh z humorem i autoironią opowiada o przemianie bohatera i poszukiwaniu sensu życia po osobistym kryzysie. Ta powieść to refleksja nad naturą, relacjami i własnym ja.
- GDY NADCHODZI WIOSNA: Bestsellerowa seria, której pierwszy tom został zekranizowany i zainspirował serial „Głos serca”. Opowiada o Elizabeth i Wynnie, którzy próbują zbudować wspólne życie na dalekiej północy Kanady. Poruszająca historia miłości i wyzwań, które stawia przed nimi życie w odległym zakątku świata.
- ŚWIATŁO PORANKA: Kontynuacja bestsellerowej serii, która zdobyła ekranizację i popularność serialu. Opowiada o Elizabeth i Wynnie, ich miłości i trudnościach związanych z życiem na odległej północy. To ciepła, poruszająca opowieść o marzeniach i wytrwałości.
- Eko. Tom 1. Ekożona: Powieść o relacjach między kobietami i mężczyznami, poruszająca tematy natury, porodu naturalnego i życia w zgodzie z samym sobą. Humor, autoironia i szczerość sprawiają, że książka jest nie tylko zabawna, ale i refleksyjna. Idealna dla tych, którzy cenią nowoczesne podejście do trudnych tematów.
- Trup przy telefonie: Piąty tom opowiadań Stefana Wiecheckiego „Wiecha”, pełen żydowskich historii z lat 1937-39. Zawiera unikalne opowiadania publikowane po raz pierwszy w formie książkowej, pełne humoru i refleksji nad minionym okresem. Doskonała lektura dla miłośników literatury przedwojennej i satyry.
- Magija bez teorii w praktyce: Autentyczne, absurdalnie śmieszne doświadczenia Hexa z zaklęciami i magią. Książka nie zawiera gotowych rytuałów, ale oferuje wgląd w świat współczesnych czarownic i ich codziennych praktyk. Idealna dla ciekawych świata okultyzmu i humoru czytelników.

Arystokratka. Tom 6. Arystokratka pod ostrzałem miłości. Część 1