Informacja o cookies
Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. Nasi partnerzy również mogą używać ciasteczek do profilowania i dopasowywania do Ciebie pokazywanych treści na naszych stronach oraz w reklamach. Poprzez kontynuowanie wizyty na naszej stronie wyrażasz zgodę na użycie tych ciasteczek. Więcej informacji, w tym o możliwości zmiany ustawień cookies, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Podręczniki akademickie »
MENU

Bad Piggies Narysuj nas!(Miękka)

0.00  [ 0 ocen ]
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły »
Cena detaliczna: 16,99 zł
13,08
Cena zawiera podatek VAT.
Oszczędzasz 3,91 zł
Stan magazynowy:Średnia ilość
Dodaj do schowka
Wysyłka: 24h
Dostawa
Produkt posiadamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Uwaga! Całkowity czas oczekiwania na zamówienie = czas wysyłki podany na stronie każdego produktu + dostawa przez przewoźnika. 
Podane terminy dotyczą dni roboczych (poniedziałek-piątek,
z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
Dostawa i płatność
Cennik dostaw
Paczki dostarczamy wyłącznie na terenie Polski.
Od 200 zł paczki dostarczamy GRATIS!

Płatność elektroniczna (PayU, BLIK, Masterpass)
Kiosk RUCHu - odbiór osobisty
5,99 zł
Poczta Polska - odbiór w punkcie
9,99 zł
Kurier pocztowy
11,99 zł
Paczkomaty InPost
11,99 zł
Kurier
16,99 zł
Odbiór w księgarni PWN (tylko PayU i BLIK)
GRATIS!
Płatność za pobraniem
Poczta Polska - odbiór w punkcie
12,99 zł
Kurier pocztowy
14,99 zł
Kurier
19,99 zł
Słowa kluczowe: książka Literatura dziecięca

Bad Piggies Narysuj nas!

Angry Birds - ptaszory i świnie znane z gier smartfonowo-komputerowych, gier planszowych i gadżetów teraz w książkach!
Przygotuj ołówek, gumkę do mazania, temperówkę, kredki lub farby i wyczaruj ulubione postaci Bad Piggies. A więc do dzieła! Instrukcje krok po kroku ułatwią tę fantastyczną zabawę w rysowanie.

  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa Pocztą Polską - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w Paczkomacie InPost - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa kurierem - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór własny w księgarni PWN - dostawa 3 dni robocze
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

    Polecamy

    Inne z serii

    Inni Klienci oglądali również

    Produkt
    niedostępny

    Narysuj Emocje

    Na początku książki pokazano na rysunkach i omówiono podstawowe emocje, uczucia i stany: zadowolenie, radość, smutek, rozpacz, strach, przerażenie, złość, wściekłość, ciekawość, znudzenie, nieśmiałość, pewność siebie, zaskoczenie, wstyd, miłość,...

    Kolorowa edukacja Narysuj koło Narysujesz wszystko

    Umiesz rysować koło? To znaczy, że umiesz narysować wszystko: małpkę, lotnika, syrenkę, kangura... To niemożliwe? A jednak! Otwórz tę książeczkę. Znajdziesz w niej propozycje 50 rysunków z czytelną instrukcją krok po kroku, jak je narysow...
    Produkt
    niedostępny

    Bad Piggies Niebo bez granic Kolorowanki i łamigłówki

    Angry Birds i Bad Piggies - najgorętsza marka na świecie.W książce znajduje się 96 stron pełnych kolorowanek i łamigłówek dla dzieci od lat 6.Nie od dziś wiadomo, że nauka połączona z zabawą jest najbardziej efektywna. Dz...
    Produkt
    niedostępny

    Tytus Romek i A'Tomek w odsieczy wiedeńskiej 1683 roku z wyobraźni Papcia Chmiela narysowani

    Legendarny twórca oraz ikona polskiej sceny komiksowej – Papcio Chmiel – powraca w wyśmienitej formie.  Albumy, które przybliżają wielkie karty naszej historii, jeśli nawet nie uczłowieczają samego Tytusa, to z pewności...

    Narysuj i opowiedz o swoim rysunku

    Obrazki przedstawione w tej książce mają pomóc przedszkolakom w rozwijaniu ich umiejętności plastycznych. Na każdej rozkładówce znajduje się jeden rysunek w czterech wersjach. Dziecko najpierw dokładnie ogląda wzór, następnie kilka...

    Bad Piggies Bohaterowie ze Świńskiej Wyspy Świnie i piraci

    Angry Birds – najgorętsza marka na świecie!To seria dla miłośników Angry Birds i Bad Piggies. Dla dzieci 6+ (do samodzielnego czytania) oraz dla młodszych (do głośnego czytania przez dorosłych). Dla wszystkich fanów pask...

    Narysuję to, co czuję! Moja pierwsza książka o uczuciach

    Wesoły, smutny, zawstydzony, zakochany… Tyle jest różnych uczuć, że mały człowiek może się w nich pogubić. A wtedy najlepiej coś narysować! Razem z Kicią, Pieskiem i Osiołkiem, bohaterami tej interaktywnej książki dla najmłodszych, czytelnik doświ...

    Zły Kocurek Narysowany aby psocić

    Zły Kocurek spotyka kogoś, kto może się okazać jego najgroźniejszym wrogiem: swojego twórcę! Przy pomocy ołówka jest on w stanie kazać zrobić Kocurkowi dosłownie WSZYSTKO, nawet przejść na dietę składającą się wyłącznie z RZEPY. Fuj!

    Dzisiaj narysuję Rozwój plastyczny dziecka

    Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla rodziców, nauczycieli przedszkolnych i szkolnych oraz osób zainteresowanych rozwijaniem i pielęgnowaniem zdolności plastycznych u najmłodszych, kształtowaniem ich talentu, wrażliwości plastyc...

    Recenzje

    Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!