MENU

Książki dla dzieci

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór literatury dziecięcej. Dzięki oferowanym przez nas książkom twoja pociecha odkryje baśniowe światy i przeżyje niesamowite przygody, a także rozwinie w sobie czytelniczą pasję. O zaletach książek można opowiadać bez końca. Książki nie tylko rozwijają wyobraźnię dziecka i dostarczają mu rozrywki, lecz także wspomagają naukę pisania i czytania oraz ułatwiają zapamiętywanie poprawnych form gramatycznych. Im więcej czyta dziecko, tym mniej robi błędów ortograficznych. Co więcej, czytanie książek wzbogaca zasób słów pociechy oraz pokazuje różne sposoby wyrażania myśli – nawet o najzwyklejszej rzeczy można opowiedzieć na tak wiele ciekawych sposób! Natomiast śledzenie perypetii bohaterów pozwala dziecku rozwinąć empatię i zdolność zrozumienia sytuacji drugiej osoby. Książki to także świetny sposób, by rozmawiać z pociechą o różnych sprawach i problemach. Na rynku znajdziemy dla przykładu książeczki o wizycie u dentysty albo pierwszym dniu w nowej szkole, dzięki którym dziecko oswoi się z nieznaną sytuacją i nabierze pewności siebie.

Przygotowaliśmy bogatą ofertę książek zarówno polskich, jak i zagranicznych autorów. Książki zostały posegregowane według wieku, co ułatwia wybór książki według potrzeb dziecka. Najmłodszym czytelnikom serdecznie polecamy bogato ilustrowane zbiory opowiadań. Piękna oprawa graficzna książki zachwyci dziecko swoimi kolorami, a krótkie historie sprawią, że dziecko nie będzie miało problemów z skupieniem uwagi na dłuższy czas. Przygodę z książkami warto zacząć od krótkich tekstów także z innego powodu – małemu dziecku jest łatwiej zrozumieć utwór i zapamiętać bohaterów oraz wydarzenia. Wraz z wiekiem dziecko będzie sięgać po dłuższe i bardziej wymagające pozycje. Dla najmłodszych przygotowaliśmy ponadczasową klasykę – w naszej ofercie znajdziecie m.in. książeczki z sympatycznym Misiem Uszatkiem, przygody Kubusia Puchatka i jego przyjaciół, baśnie braci Grimm i Andersena oraz zbiory bajek na dobranoc i wiele innych okazji. Bo zawsze jest okazja do czytania! Dla nieco starszych dzieci przygotowaliśmy równie ciekawą ofertą. Szczególnie polecamy klasykę polskiej literatury dziecięcej – w biblioteczce naszej pociechy nie może zabraknąć „Dynastii Niziołków” Joanny Olech, „Króla Maciusia Pierwszego” Janusza Korczaka czy książki „O psie, który jeździł koleją” Romana Pisarskiego. Miłośnikom zagadek i główkowania przypadnie z pewnością do gustu seria o Detektywie Pozytywce.

W naszym katalogu znajdziecie również książki o walorach edukacyjnych, m.in. pozycje w przejrzysty i zabawny sposób omawiające zasady gramatyki języka polskiego. Nieocenioną pomocą w nauce będą zbiory śmiesznych historyjek i chwytliwych rymowanek, dzięki którym dziecko w mig zapamięta reguły ortograficzne. Dla ciekawych świata czytelników przygotowaliśmy także książki historyczne, które w przystępny i ciekawy dla dziecka sposób przedstawiają dawne cywilizacje i najważniejsze wydarzenia historyczne. To świetny sposób, by zainteresować dziecko nauką i przekonać je, że uczenie się może być dobrą zabawą.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 56401
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Odkręćmy emocje

Książka (twarda)
32,99 zł
45,00 zł

Wielkanocna historia

Książka (twarda)
9,81 zł
15,00 zł

Wielkanoc

Książka (gąbka)
12,01 zł
18,90 zł

Dla mózgu trudy na dzień bez nudy

Książka (miękka)
10,27 zł
14,99 zł

Opowieść wigilijna

Książka (twarda)
9,69 zł
15,89 zł
Znaleziono: 56401
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20