MENU

Wydawnictwo SBM

Wydawnictwo SBM jest dostawcą różnorodnych książek dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Oferta książek SBM w księgarni internetowej PWN obejmuje szeroki wybór gatunków, aby zaspokoić różnorodne zainteresowania czytelników.
W naszym katalogu książek tego wydawnictwa znajdą Państwo albumy, poradniki, książki kulinarne, przewodniki turystyczne, zbiory bajek, książki ułatwiające czytanie oraz książki przeznaczone dla najmłodszych czytelniczek i czytelników. Dbamy o to, aby każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Ponadto, oferujemy ekskluzywne wydania atlasów, które, oprócz walorów edukacyjnych, mają do zaoferowania również przemyślaną kompozycję i bogatą szatę graficzną. 
Wydawnictwo jest szczególnie dumne z rozwiniętego katalogu lektur szkolnych dla szkół podstawowych i średnich, wraz z opracowaniami. Dąży do wsparcia edukacji i oferuje pomoce dydaktyczne, takie jak atlasy przedmiotowe, repetytoria i treningi przed egzaminami, w tym egzaminem ósmoklasisty i maturą. Materiały są starannie opracowane, aby dostarczyć solidne wsparcie w procesie nauki. Treści zostały skonsultowane z nauczycielami i specjalistami i są zgodne z aktualnymi podstawami programowymi. 
Ponad 90% oferty SBM stanowią książki stworzone przez własny zespół redakcyjny wydawnictwa, powstałe we współpracy z polskimi autorami, grafikami i ilustratorami. Dzięki temu mogą zapewnić wysoką jakość treści i estetykę wydawniczą. Książki są drukowane w polskich drukarniach. Twórcy unikają gotowych licencji i przedruków, skupiając się na dostarczaniu treści dopasowanych do aktualnego zapotrzebowania rynku wydawniczego na gruncie polskim. 
Zapraszamy do przeglądania szerokiego wyboru książek w księgarni internetowej PWN i odkrywania fascynujących historii, przydatnych informacji oraz inspirujących treści, które z pewnością wzbogacą Państwa biblioteczkę.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 2526
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Atlas muzyki

Książka (twarda)
30,45 zł
49,95 zł

Atlas roślin

Książka (twarda)
30,45 zł
49,95 zł

Jacek Malczewski. Twórca malarskic...

Książka (twarda z obwolutą)
72,54 zł
119,00 zł

Wiersze

Książka (twarda)
15,21 zł
24,95 zł

Doktor Dolittle

Książka (twarda)
12,20 zł
20,00 zł

Pan Tadeusz

Książka (twarda)
15,85 zł
26,00 zł

Achtung Panzer!

Książka (twarda)
35,98 zł
59,00 zł
Znaleziono: 2526
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20