Darmowa dostawa już od 79zł! Zobacz więcej

Emerytka w Albanii

Wójtowicz Mariola

Chwilowo niedostępny

Ostatnie sztuki
Ładowanie...

Szczegóły produktu

Data wydania
30 wrz 2017
Format pliku
eBook (epub,mobi,pdf)
Autor/Redaktor
Wójtowicz Mariola
Wydawca
Maria Wójtowicz

Emerytka w Albanii

Książka jest opisem trzytygodniowej podróży po Albanii. Podróży samodzielnie zorganizowanej i samodzielnie odbytej przez autorkę relacji. Opis podróży po Albanii ukazuje się w postaci eKsiążki – podobnie jak wspomnienia/relacje z poprzednich podróży autorki.„Emerytka w Albanii” jest szesnastą książką elektroniczną wydaną przez Mariolę Wójtowicz, autorkę bloga http://emerytkawpodrozy.blogspot.com/

Spis treści

Wstęp Rozdział 1. Najpierw stolica – Tirana Rozdział 2. Pod znakiem Skanderbega – Kruja i Lezhë Rozdział 3. Twierdza Rozafa, Ołowiany Meczet… Szkodra Rozdział 4. Grecka i rzymska spuścizna – Apollonia, Butrint, Durrës Rozdział 5. Fier, Ardenica, Wlora – trochę celowo, trochę „po drodze” Rozdział 6. Saranda – nie tylko kurort Rozdział 7. Gjirokastra – Srebrne Miasto… Rozdział 8. Miasto tysiąca okien – Berat Rozdział 9. W stronę natury – Jezioro Ochrydzkie. Pogradec, Drilon, Tushemisht i Lin Rozdział 10. Co jeszcze oprócz amfiteatru… – Durrës Rozdział 11. Pożegnanie z Albanią – Góra Dajtit

 

Recenzje (0)

Zainspiruj się kategoriami tego produktu

Książki tego autora
Emerytka w Laosie
18,00 zł

Brak w magazynie

Emerytka w Kolumbii
20,00 zł

Brak w magazynie

Emerytka w Japonii
18,00 zł

Brak w magazynie

Emerytka w Wietnamie
20,00 zł

Brak w magazynie

Emerytka w Korei Południowej
20,00 zł

Brak w magazynie

Emerytka w Nowej Zelandii
18,00 zł

Brak w magazynie

Emerytka w Azji
20,00 zł

Brak w magazynie

Emerytka na Dominikanie
15,00 zł

Brak w magazynie

Emerytka w podróży dookoła świata
20,00 zł

Brak w magazynie

Emerytka w Australii
20,00 zł

Brak w magazynie

Książki tego wydawnictwa
Spacerkiem po Kuwejcie
22,00 zł

Brak w magazynie

Emerytka w Indiach. Mumbaj – Elefanta – Kolkata – New Delhi – Agra – Czandigarh
18,00 zł

Brak w magazynie

Emerytka w Nepalu
15,00 zł

Brak w magazynie

Emerytka w Sri Lance
18,00 zł

Brak w magazynie

Emerytka w Azerbejdżanie
15,00 zł

Brak w magazynie

Emerytka w Ameryce Południowej Urugwaj – Paragwaj – Argentyna – Chile – Boliwia – Peru – Brazylia
20,00 zł

Brak w magazynie

Emerytka w Armenii i Górskim Karabachu
20,00 zł

Brak w magazynie

Emerytka na Tajwanie
20,00 zł

Brak w magazynie

Emerytka w Chinach
20,00 zł

Brak w magazynie

Jak to w Pingwinowie bywa...
7,00 zł

Brak w magazynie

Emerytka w Albanii: Odkryj nieznane zakątki z pasją i odwagą

Zapraszamy do fascynującej podróży po Albanii oczami doświadczonej autorki, Marioli Wójtowicz. Jej relacja z trzytygodniowego samodzielnego wypadu ukazuje nie tylko piękno tego niezwykłego kraju, ale także inspiruje do własnych przygód. Jeśli zainteresowały Cię historie z różnych zakątków świata, koniecznie sprawdź nasze rekomendacje, w tym relacje z Tajwanu, Nepalu i Japonii – każdy z nich kryje unikalne historie i niezapomniane wrażenia.

  1. Emerytka na Tajwanie: Odkryj fascynującą podróż po Tajwanie, która ukazuje piękno tego kraju oczami doświadczonej podróżniczki. Ta eKsiążka to niezwykła relacja z miesięcznej wyprawy, pełna osobistych wrażeń i ciekawostek o Azji.
  2. Emerytka w Nepalu: Zapraszamy na dwutygodniową wyprawę po Nepalu, ukazującą magiczne miejsca takie jak Katmandu i Świątynia Swajambhunath. To relacja z samodzielnie zorganizowanej podróży, która pozwala poczuć ducha Himalajów.
  3. Emerytka w Japonii: Przeżyj trzytygodniową podróż po Japonii, odkrywając kulturę, tradycje i piękno tego kraju. Autorka dzieli się swoimi wrażeniami z Tokio, Kamakury i góry Fudżi, zachęcając do własnych przygód w Kraju Wschodzącego Słońca.
  4. Emerytka w Ameryce Środkowej: Wyrusz w półtoramiesięczną podróż po Panamie, Kostaryce i Nikaragui, poznając ich unikalne uroki i kulturę. Ta relacja to inspiracja dla wszystkich, którzy chcą zwiedzać samotnie i z pasją.
  5. Emerytka w Kolumbii: Odkryj Kolumbię podczas trzytygodniowej wyprawy, odwiedzając Bogotę, Guatavita i Zipaquirę. Ta książka to świetny przewodnik i inspiracja do własnych podróży po tym fascynującym kraju.
  6. Emerytka w Laosie: Zanurz się w egzotycznym Laosie, odwiedzając Wientian, Luang Prabang i Xieng Khuang. Autorka dzieli się swoimi wrażeniami z podróży, które ukazują piękno i duchowość tego kraju.
  7. Emerytka w Azji: Przeżyj trzymiesięczną podróż po krajach Azji Południowo-Wschodniej, poznając ich kulturę i krajobrazy. Ta relacja to inspiracja dla każdego, kto marzy o własnej, niezależnej wyprawie.
  8. Emerytka w Korei Południowej: Poznaj Koreę podczas miesiąca samodzielnej podróży, odwiedzając Seul, Mjanmę, Laosu i Wietnam. Ta eKsiążka to doskonały przewodnik i zachęta do własnych odkryć w Azji Wschodniej.
  9. Emerytka w Mjanmie: Przeżyj trzytygodniową wyprawę po Mjanmie, poznając jej unikalne miejsca i kulturę. Ta relacja to inspiracja dla podróżników szukających autentycznych doświadczeń.
  10. Emerytka w Nowej Zelandii: Odkryj piękno Nowej Zelandii podczas trzyipółmiesięcznej podróży dookoła świata, z wizytami na Wyspach Galapagos i w Australii. Ta relacja zachęca do własnych wypraw i eksploracji odległych zakątków.
  11. Emerytka w Azji: Wyrusz w trzymiesięczną podróż po krajach Azji Południowo-Wschodniej, poznając ich kulturę i krajobrazy. Ta relacja to inspiracja do własnych, niezależnych wypraw i odkrywania świata.
Emerytka w Albanii

Emerytka w Albanii