
Jest jeszcze Matka Boża
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejoprawa miękka
24,70 zł
eBook
18,20 zł
Szczegóły produktu
- Data wydania
- 1 sty 2022
- Format pliku
- eBook (epub)
- Autor/Redaktor
- Czyżewski Tomasz
- Wydawca
- Warszawska Firma Wydawnicza
Więcej informacji
| SKU | 300262865 |
|---|---|
| Data wydania | 1 sty 2022 |
| Multiformat | eBook |
| Format pliku | eBook (epub) |
| Format pliku elektronicznego | eBook |
| Autor/Redaktor | Czyżewski Tomasz |
| Wydawca | Warszawska Firma Wydawnicza |
Jest jeszcze Matka Boża
Jest jeszcze Matka Boża: Osobiste świadectwo wiary i nadziei
Zapraszamy do lektury niezwykłej książki, która ukazuje głębię relacji z Bogiem i Maryją poprzez osobiste przeżycia autora. To poruszające świadectwo, pełne pokory i wiary, zachęca do pogłębiania duchowej więzi i odkrywania Bożego planu w codziennym życiu. Wśród rekomendowanych tytułów znajdą Państwo m.in. "Prawdziwy Mesjasz", "Ogródek różany" oraz "Aniołowie. Boży posłańcy", które wzbogacą duchowe poszukiwania i umocnią w wierze.
Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:
- Prawdziwy Mesjasz: Ta książka to głęboka analiza Ewangelii św. Mateusza, ukazująca fakty i świadectwa, które mogą przekonać do wiary nawet najbardziej sceptycznych. Autor prezentuje rozumowe i duchowe argumenty, które mogą pomóc w zrozumieniu i przyjęciu prawdy o Jezusie Chrystusie.
- Ogródek różany: Przewodnik duchowy, który pomaga w doskonaleniu życia modlitewnego i budowaniu osobistej relacji z Bogiem. To inspirująca lektura dla każdego katolika pragnącego pogłębić swoją wiarę i odnaleźć spokój w codziennym życiu duchowym.
- Aniołowie. Boży posłańcy: Książka ukazuje wiarę w anioły opartą na Piśmie Świętym i autentycznych doświadczeniach. Autor dzieli się świadectwami interwencji anielskich oraz przykładami świętych, którzy zawierzyli Bożym posłańcom, podkreślając ich rolę w codziennym życiu wiernych.
- Celibat: Rozważanie na temat znaczenia i historycznego kontekstu celibatu w Kościele. Autor analizuje kontrowersje i wyzwania związane z tym tematem, pokazując jego głębię i znaczenie dla posługi kapłańskiej w dzisiejszych czasach.
- Po co Kościół?: Szczera i odważna refleksja nad kondycją Kościoła, jego wzlotami i upadkami. Ojciec Maciej Zięba dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat roli i przyszłości wspólnoty wiernych, zachęcając do refleksji i powrotu do źródeł wiary.
- Modlitwa Jezusa. Katechezy papieskie: Przewodnik po głębokim zrozumieniu modlitwy Jezusa, ukazujący jej rolę w życiu wiernych. Papież Benedykt XVI przybliża sceny z Ewangelii, które uczą nas, jak zbliżyć się do Boga poprzez ufny dialog i pełną zaufania relację.
- Wróć: Modlitewnik stworzony dla osób pragnących powrotu do wiary i odnalezienia sensu życia w Bogu. Książka zawiera modlitwy i refleksje, które pomagają w wstawianiu się za bliskimi i szukaniu duchowego odrodzenia.
- (Nie)dostępność Boga. Rekolekcje o modlitwie: Praktyczny przewodnik po budowaniu szczerej i dojrzałej relacji z Bogiem, odpowiadający na pytania o dostępność i trudności w modlitwie. Autor pokazuje, jak krok po kroku pogłębiać swoją duchowość i zaufanie do Boga.
- Być dobrym czy wierzącym?: Rozważanie nad relacją między moralnością a wiarą, które pomaga zrozumieć, co jest kluczowe w życiu duchowym. Autor odwołuje się do Pisma Świętego i Tradycji Kościoła, aby odpowiedzieć na pytania o sens i kryteria dobra i wiary.
Jest jeszcze Matka Boża