MENU

Kalendarze

Aby ułatwić panowanie nad czasem i usprawnić pracę w nowym roku, przygotowaliśmy w księgarni internetowej PWN szeroki wybór kalendarzy książkowych, kieszonkowych i ściennych. W naszej ofercie znalazły się produkty najbardziej znanych marek, jak Paperblanks, Lucrum czy Moleskine, a także różnorodne kalendarze specjalne, skierowane do nauczycieli, studentów i wykładowców, oraz kalendarze tematyczne: religijne, prawnicze czy pocztówkowe.

Aby każdy mógł dobrać odpowiadający mu kalendarz, notesy i terminarze książkowe w naszej ofercie podzieliliśmy na dzienne, tygodniowe i kieszonkowe. Znalazły się wśród nich różne formaty, od większych kalendarzy A5 do mniejszych B6, a także różne ich odmiany: od najprostszych datowanych notatników do większych kalendarzy z planami zajęć, miejscem na notatki, adresy i telefony czy nawet dodatkowymi kieszeniami na dokumenty lub wklejki.

W kategorii kalendarzy ściennych przygotowaliśmy zarówno najbardziej klasyczne, cieszące się niegasnącą popularnością kalendarze trójdzielne, jak również wieloplanszowe w różnych odmianach. Nie zabrakło u nas także tak zwanych zdzieraków, czyli kalendarzy, w których każda dzienna kartka okraszona jest odpowiednią refleksją czy sentencją.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 5221
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20
Znaleziono: 5221
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20