MENU

Książki: Anatomia

Atlasy anatomiczne to jedne z podstawowych podręczników służących studentom wszystkich kierunków medycznych. W księgarni internetowej PWN przygotowaliśmy szeroki wybór niezbędnych na studiach atlasów anatomicznych zarówno ogólnych, jak i szczegółowych, a także dodatkowe materiały oraz repetytoria niezbędne podczas nauki anatomii.

Podstawowym atlasem anatomii ludzkiej polecany przez wykładowców jest klasyczna już „Anatomia człowieka“ Adama Bochenka i Michała Reichera – uznana przez polskie stowarzyszenie autorów książek medycznych za najlepszą książkę medyczną XX wieku. Ostatnie wydanie zostało skrócone do pięciu tomów, z których każdy liczy blisko tysiąc stron, i wydane nakładem Wydawnictwa Lekarskiego PZWL. W naszej księgarni „Anatomia człowieka“ dostępna jest w promocyjnej cenie jako pakiet pięciu tomów lub każdy tom do kupienia oddzielnie.

Doskonałym uzupełnieniem Bochenka i Reichera jest „Anatomia człowieka. Repetytorium“. To skrócona forma podręcznika, którą kolejne pokolenie autorów usystematyzowało i zebrało w jedną całość (liczącą jedynie 740 stron). Dla studentów kierunków lekarskich i lekarsko-dentystycznych repetytorium będzie doskonałą okazją do powtórki materiału, a dla studentów innych kierunków medycznych – podstawowym podręcznikiem do nauki ludzkiej anatomii.

Oprócz tych podręczników polecamy także publikacje szczegółowo omawiające anatomię poszczególnych narządów – od układu nerwowego do anatomii kończyn górnych i dolnych. Doskonałym uzupełnieniem podręczników anatomicznych okażą się także specjalnie opracowane tablice anatomiczne oraz oddzielne pozycje poświęcone pytaniom testowym.

Znaleziono: 662
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Anatomia układu ruchu

Książka (miękka)
71,10 zł
79,00 zł

Człowiek

Książka (twarda)
27,91 zł
39,99 zł
Znaleziono: 662
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20