MENU

Audiobooki na CD: Fantasy

Księgarnia internetowa PWN poleca Państwa uwadze bogatą kolekcję audiobooków na CD. Mogą być one świetną alternatywą dla tradycyjnej formy książki. Będą doskonałą rozrywką dla całej rodziny, na przykład podczas podróży samochodem. 
W kategorii Książki Fantasy znajdą Państwo najnowsze tytuły oraz znane i lubiane klasyki literatury fantastycznej. Fantastyka to gatunek literacki i komiksowy, który polega na kreowaniu świata przedstawionego różniącego się od znanej nam rzeczywistości. Ten efekt osiąga się poprzez dodanie elementów nadnaturalnych lub technologicznych. Warunkiem jest nienaruszenie spójności narracji. Czytelnik powinien mieć wrażenie, że choć świat przedstawiony jawi się jako niewiarygodny, w ramach fikcji literackiej można go uznać za prawdopodobny. 
Wydawnicza oferta audiobooków szczególnie sprzyja konsumowaniu kulturowych fikcji fantasy. Dzięki dodanym efektom dźwiękowym, nastrojowej muzyce i doskonałym lektorom, książki stają się jeszcze bardziej niesamowite i emocjonujące. 
Szczególnie polecamy audiobook w formie CD „Oczy Michaliny” autorstwa Marcina Szczygielskiego. Będzie to doskonała rozrywka dla starszych i młodszych. Odpowiednia nawet dla małych dzieci, umili oczekiwanie w korkach czy pochmurne popołudnie w domu. Bohaterka książki, elokwentna dziewczynka, widzi niezwykłe zjawiska, rzeczy straszne, dziwne, piękne, brzydkie, wszystkie odbiegające od tego, co widuje zwykły śmiertelnik. Michalina nie chwali się jednak swoimi doświadczeniami z innymi. Wie, że nie zostałaby zrozumiana. Wszystko zmienia się, gdy dar Michaliny sprowadza na całe miasto niebezpieczeństwo. „Oczy Michaliny” to historia, która zachwyci wszystkich członków rodziny. Stanowi świetny punkt wyjścia do rozmów o trudnych tematach. 
Inną ciekawą propozycją może być „Bóg Imperator Diuny” Franka Herberta. Ta powieść fantastyczna będzie odpowiednia dla nieco starszych czytelniczek i czytelników. Herbert jest znany z twórczości science-fiction. Miłośnicy lektury znają go najbardziej z cyklu „Kroniki Diuny”. „Bóg Imperator Diuny” to czwarta powieść z tej serii. Traktuje o Leto II, który objął rządy w Imperium. Zmaga się jednak z wieloma trudnościami, a zastały porządek jest trudny do obalenia. Miłośnicy sci-fi z pewnością docenią oryginalny język pisarza i niesztampowe rozwiązania fabularne. 
Polecamy zapoznać się z wszystkimi audiobookami fantasy w ofercie księgarni internetowej PWN.

Znaleziono: 290
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Żmijątko

Audiobook na CD
27,83 zł
42,90 zł

Spowiedź Abysalu

Audiobook na CD
29,98 zł
44,90 zł

Żmij

Audiobook na CD
19,99 zł
29,95 zł

Silmarillion

Audiobook na CD
39,99 zł
59,90 zł
Znaleziono: 290
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20