MENU

Książki: Językoznawstwo - język angielski

Księgarnia internetowa PWN ma w swojej ofercie duży wybór książek do nauki o języku. W kategorii Język angielski znajdą Państwo podręczniki, zeszyty ćwiczeń, słowniki, a nawet arkusze egzaminacyjne. Wszystkie opracowane przez specjalistów od nauki języka. Zgodne z obecną podstawą programową w szkołach oraz z wymaganiami egzaminacyjnymi. 
Język angielski to obecnie najbardziej popularny i najczęściej nauczany język obcy. Jest na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o pierwszy język obcy, a jego naukę zaczyna się często już w przedszkolu. Nauki nigdy nie jest za dużo, więc oprócz podręczników szkolnych, warto sięgnąć po atrakcyjnie opracowane kompendia. Samodzielna nauka gwarantuje większą efektywność, ponieważ podczas niej utrwalamy już poznane informacje. Książki do gramatyki rozwieją wątpliwości dotyczące składni, budowy zdań czy czasów w języku angielskim. Praktyczne ćwiczenia sprawią, że nauczenie się zasad będzie przyjemniejsze. Przydatne będą również zeszyty ćwiczeń integrujące różne kompetencje językowe. 
Do pisania wypracowań i dłuższych form rozprawkowych posłużą słowniki, w których warto sprawdzać poprawne słownictwo. Aktualne wersje słowników są tworzone przez profesjonalistów, dzięki czemu odbiorcy mogą liczyć na pewną  wiedzę i uzupełniać zasób leksykalny. 
Polecamy szczególnie „Podręczny słownik angielsko-polski, polsko-angielski” Wydawnictwa Naukowego PWN. Skondensowana forma publikacji sprzyja zabieraniu go w podróże czy codziennym noszeniu do szkoły i na kursy językowe. Znajdą w nim Państwo podstawowe zwroty i wyrażenia oraz odmiany, a także tłumaczenia wyrazów, idiomów czy typowe konstrukcje gramatyczne. Autorzy zadbali o ty, by znalazły się w nim jednostki leksykalne o różnym stopniu zabarwienia emocjonalnego i stylistycznego. 
Tę oraz inne pozycje do nauki o języku angielskim znajdą Państwo w sukcesywnie powiększającej się ofercie księgarni internetowej PWN.
ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 10690
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Nowy słownik angielsko-polski pols...

Książka (miękka)
116,10 zł
129,00 zł

Angielski fiszki zdaniowe Poziom B2

Książka (pudełko kartonowe)
72,72 zł
99,00 zł

Pre A1 Starters 3 Student's Book

Książka (miękka)
77,40 zł
90,00 zł

Cambridge English Proficiency 2 Au...

Książka (miękka)
156,00 zł
195,00 zł
Znaleziono: 10690
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20