MENU

Książki obcojęzyczne dla dzieci i młodzieży

Książki obcojęzyczne dla dzieci i młodzieży, które zebraliśmy w tej kategorii, dają szeroki wybór tytułów dla młodszych czytelników. Tworząc tę kategorię zwracaliśmy uwagę nie tylko na to, by oferta była bogata i zróżnicowana, ale też aktualna pod kątem premier zagranicznych. Dzięki temu czytelniczki i czytelnicy pozostaną na bieżąco z nowościami wydawniczymi i będą mogli dużo wcześniej zapoznać się z książką ulubionego autora, zanim jeszcze powstanie tłumaczenie na język polski. Oprócz tego odbiorcy mogą przeczytać w oryginale powieść, którą poznali w tłumaczeniu i skonfrontować swoje pierwotne odczucia.

Dużo łatwiej przyswoić sobie tajniki języka w trakcie miłej lektury literatury obcej, a z pewnością proces ten staje się przyjemniejszy. Bogactwo kontekstów kulturowych, oryginalne nazwy, specyficzne dla autora zwroty i cały styl pisarski może umknąć w trakcie nawet najlepszego tłumaczenia. Niektóre żarty językowe nie są przekładalne na inny język. Oczywiście czytelniczki i czytelnicy nie są w stanie przeczytać każdego dzieła w oryginale, ale zachęcamy do mierzenia się z materiałem lingwistycznym języka, który Państwo znają bądź doskonalą.

Nierzadko uczniowie nie mają cierpliwości do „wkuwania” słówek bądź ślęczenia godzinami nad gramatyką, jednak chętnie zapewnią sobie trochę konstruktywnej rozrywki. Wtedy z pomocą przychodzi oferta Wydawnictwa PWN. Młodzież może uczyć się języka w przyjemny sposób, zatapiając się w fascynujące historie literackich bohaterów.

W tej kategorii zamieściliśmy również książki obcojęzyczne dla najmłodszych dzieci, dlatego że wierzymy we wczesną edukację. Zaszczepienie w dziecku wartości związanych z wiedzą językową zaowocuje w przyszłości, a Państwa podopieczni będą wdzięczni, że wkraczają w dorosłość z bagażem znajomości języków.

Znaleziono: 2764
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Looking for Alaska

Książka (miękka)
31,60 zł
50,00 zł

The Ultimate Children's Classic Co...

Książka (kartonowa)
85,49 zł
95,00 zł

Shatter Me

Książka (miękka)
43,44 zł
48,00 zł

That's not my robin…

Książka (twarda)
28,51 zł
35,00 zł

Wipe-clean pen control

Książka (miękka)
35,65 zł
39,00 zł

The Gruffalo

Książka (twarda)
28,51 zł
42,00 zł

English for Everyone Junior Englis...

Książka (zintegrowana)
80,99 zł
90,00 zł

The LEGO Christmas Games Book

Książka (twarda)
45,74 zł
79,00 zł
Znaleziono: 2764
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20