MENU

Książki: Powieść przygodowa

W kategorii Powieść Przygodowa księgarni internetowej PWN znajdą Państwo szeroki wybór książek, które zabiorą czytelników w niezapomnianą podróż pośród niebezpiecznych przygód, tajemniczych miejsc i niezwykłych postaci. To idealna kategoria dla miłośników akcji, zagadek i napięcia, którzy pragną zanurzyć się w światy pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji i niebezpieczeństw.
W naszej kolekcji znajdują się powieści przygodowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które zachwycą każdego czytelnika. Książki te poruszają tematykę związaną z odkrywaniem nowych światów, walką o przetrwanie, poszukiwaniem skarbów i rozwiązywaniem zagadek. Dzięki nim czytelniczki i czytelnicy mogą przenieść się w odległe i egzotyczne miejsca, a także na niebezpieczne wyprawy pełne przygód.

W naszej ofercie dostępne są dla Państwa powieści przygodowe autorów z całego świata, takich jak Jules Verne, Jack London, Daniel Defoe, Henryk Sienkiewicz, Zbigniew Nienacki i wielu innych, którzy wzbogacili literaturę światową swoimi fascynującymi dziełami. Odbiorcy znajdą tu również powieści współczesnych autorów, którzy wciągają czytelnika w światy pełne napięcia, emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.
Znajdą tu Państwo także wiele mniej znanych, ale równie ciekawych powieści, które z pewnością przyciągną uwagę. Powieści przygodowe to literatura, która pozwala odprężyć się i zapomnieć o codziennych problemach, przenosząc w zupełnie inne światy, gdzie czekają niebezpieczeństwa i przygody. To gatunek, który uczy odwagi, wytrwałości i samodyscypliny, a także zachęca do odkrywania nowych miejsc i kultur.
Ciekawą propozycją będzie książka "Małe trolle i duża powódź". To pierwszy tom z serii autorstwa Tove Jansson o przygodach małych, sympatycznych istot, jakimi są Muminki. W pierwszej części czytelnicy i czytelniczki poznają Mamtę i Tatusia Muminka, Ryjka, Małą Mi, Paszczka oraz innych, barwnie zarysowanych bohaterów. 
Muminki zaczynają odczuwać niepokój, gdy pojawiają się pierwsze oznaki zbliżającej się powodzi. Ich domostwa i cała społeczność są zagrożone. Próby przetrwania w trudnych warunkach stają się dla nich wielkim wyzwaniem. Czy uda im się przetrwać i ocalić Tatusia? Książka ta skierowana jest przede wszystkim do młodszych czytelników, którzy chętnie poznają świat pełen magii i przygód. Autorka stworzyła wyjątkową, barwną krainę, zamieszkującą przez sympatyczne i dowcipne postacie, które w swej prostocie i szczerości niosą ze sobą wiele cennych lekcji. "Małe trolle i duża powódź" to pozycja, która skłania do refleksji na temat wartości przyjaźni, solidarności i dbałości o innych. W miarę jak Muminki i ich przyjaciele starają się radzić sobie z kłopotami, dzieci uczą się, jak ważne jest wspieranie innych i niepoddawanie się w trudnych sytuacjach.
Niezależnie od wieku, w naszej kolekcji znajdą Państwo powieści przygodowe dla każdego. Czy szukają Państwo czegoś klasycznego czy nowoczesnego, epickiego czy z humorem, nasza oferta obfituje w szeroki wybór książek, które z pewnością spełnią oczekiwania.

Znaleziono: 4609
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Kwadrans

Książka (twarda)
31,97 zł
44,90 zł

Oto jest Kasia

Książka (miękka)
21,54 zł
29,99 zł

Tajemnicza wyspa

Książka (miękka)
22,43 zł
35,99 zł

Tryumf pana Kleksa

Książka (miękka)
17,73 zł
24,90 zł
Znaleziono: 4609
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20