W dniu dzisiejszym kontakt z Biurem Obsługi Klienta jest możliwy jedynie drogą mailową.
Przepraszamy za niedogodności. więcej

Leśna trylogia: Błękitne sny. Tom 3

39,90 zł

Ostatnie sztuki

Szczegóły produktu

Data wydania
1 sty 2022
Format pliku
eBook (epub,mobi)
Autor/Redaktor
Katarzyna Michalak
Wydawca
Go Empik

Leśna trylogia: Błękitne sny. Tom 3

Trzy przyjaciółki, trzej bracia, trzy historie, jedno zakończenie. Czy będzie ono szczęśliwe? Los zdecyduje. Leśna Polana to więcej niż dom, to bezpieczna przystań. Tutaj wszystko się zaczęło i tu wszystko się skończy. Jednak droga do ostoi spokoju nie jest prosta. Los nadal doświadcza tych, których kochamy. Majka i Marcin trafiają do szpitala w stanie krytycznym. Z nim jest lepiej, on przeżyje, ale ona… Julia i Patryk zostają obdarowani najcenniejszym skarbem. Jednak ona nie jest gotowa na takie szczęście, zaś on sam przyjąć go nie może… Gabriela i Wiktor mają szansę na stworzenie kochającej się rodziny. Lecz ona potrzebuje czasu, on zaś czekał wystarczająco długo… Błękitne Sny to ostatni tom bestselerowej „Leśnej Trylogii”, opowieści o uczuciach silniejszych niż miłość i przyjaźniach trwalszych niż więzy krwi.

 

Recenzje (0)

Zainspiruj się kategoriami tego produktu

Książki tego autora

Leśna trylogia: Błękitne sny. Tom 3 – Ostatnia odsłona emocji i nadziei

Zakończenie niezwykłej sagi o miłości, przyjaźni i losie, które rozgrywa się w magicznej Leśnej Polanie. Trzy historie, trzej bohaterowie i jedno niepewne, lecz pełne nadziei zakończenie. Zapraszamy do odkrywania kolejnych tomów, takich jak „Czerwień jarzębin” oraz „Leśna polana”, a także do sięgnięcia po „Sklepik z Niespodzianką: Bogusia” i zanurzenia się w świat pełen emocji i ciepła.

Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:

  1. Leśna trylogia: Czerwień jarzębin. Tom 2: Przedstawia losy trzech przyjaciółek i braci w mrocznym lesie, gdzie zło nie odpuszcza. Kiedy Gabriela znika, przyjaciele muszą stawić czoła trudnym wyborom i uczuciom, które mogą zmienić wszystko.
  2. Leśna trylogia: Leśna polana. Tom 1: Opowieść o trzech braciach i trzech przyjaciółkach, którzy muszą zmierzyć się z tajemnicami z przeszłości i trudnym dzieciństwem. Pierwszy tom serii wprowadza w świat pełen dramatów i sekretów ukrytych w głębi lasu.
  3. Sklepik z Niespodzianką: Bogusia. Tom 1: W urokliwym miasteczku Pogodna Bogusia spełnia swoje marzenie, otwierając kawiarnię, która szybko staje się miejscem spotkań mieszkańców. Ta ciepła historia o odwadze i spełnianiu marzeń zachwyci każdego czytelnika.
  4. Dolina marzeń. Odwet tom 2: Nadia walczy o swoje marzenia i wolność, jednocześnie zmagając się z trudami życia. Drugi tom serii ukazuje jej zmagania i przemianę, a także losy Jake’a, który musi podjąć ważne decyzje.
  5. Rok w Poziomce: Lato w Jagódce. Tom 3: Gabrysia, nieśmiała dziewczyna, odnajduje miłość i odwagę, by zawalczyć o swoje marzenia. Ta urocza baśń o magii miłości i spełnianiu marzeń zachwyci każdego, kto wierzy w siłę nadziei.
  6. Dolina marzeń. Tom 2. Odwet: Kontynuacja losów Nadii i Jake’a, którzy muszą stawić czoła tajemnicom i własnym lękom. Ta poruszająca historia o odwadze i przemianie ukazuje, jak siła ducha może pokonać wszelkie przeciwności.
Zobacz inne z tej samej serii
Leśna trylogia: Błękitne sny. Tom 3

Leśna trylogia: Błękitne sny. Tom 3

39,90 zł