MENU
Darmowa dostawa

Lubię naklejać W lesie

(Miękka)
0.00  [ 0 ocen ]
 Dodaj recenzję
Rozwiń szczegóły »
  • Druk: Warszawa, 2022

  • Wydanie/Copyright: wyd. 1, 2022

  • Autor: Caroline Young

  • Wydawca: Wilga

  • Typ oprawy: miękka

Produkt niedostępny
Dodaj do schowka
Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN

Lubię naklejać W lesie

Seria Lubię naklejać to kolorowe zeszyty z naklejkami. W każdej książce dziecko znajdzie mnóstwo naklejek – aż 8 stron! Naklejkami można bawić się na dwa sposoby, wyklejając ilustracje według własnego uznania lub przyklejając je zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi w książce. To proste ćwiczenie i świetna zabawa rozwijająca wyobraźnię. Zapraszamy na leśną polanę! Ta pięknie ilustrowana książka jest wypełniona leśnymi scenami, aby udekorować i wypełnić je jeleniami, lisami, wiewiórkami, borsukami i innymi leśnymi stworzeniami.

  • Kategorie:
    1. Książki
  • Język wydania: polski
  • ISBN: 9788328093966
  • EAN: 9788328093966
  • Liczba stron: 16
  • Wymiary: 16.8x23.8cm
  • Waga: 0.13kg
  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Odbiór osobisty w księgarni PWN - dostawa 2-3 dni robocze
    • Odbiór w InPost Paczkomaty 24/7 - dostawa 1 dzień roboczy
    • Kurier pocztowy (dostawa do domu lub pracy) - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór w Punktach Poczta, Żabka - dostawa 2 dni robocze
    • Punkty partnerskie ORLEN Paczka - dostawa 1-2 dni
    • Kurier (DPD) - dostawa 1 dzień roboczy
    Ważne informacje:
    Czas oczekiwania na zamówiony towar = czas wysyłki produktu + dostawa przez przewoźnika
    • Całkowity czas oczekiwania na realizację zamówienia jest sumą czasu wysyłki podanej na stronie każdego produktu oraz czasu potrzebnego przewoźnikowi na dostarczenie paczki. Podane terminy dotyczą zawsze dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
    • Wysyłkę zamówień prowadzimy jedynie na terenie Polski.
    • Dostawa do Księgarni PWN, punktów ORLEN Paczka, stacji Orlen, sklepów Żabka oraz Paczkomatów InPost nie jest realizowana dla zamówień z płatnością przy odbiorze.
    • Cena towaru na fakturze VAT jest podwyższona o ewentualny koszt transportu.
    • W przypadku zamówienia kilku towarów koszt przesyłki wybranej przez Klienta zostanie podzielony i przyporządkowany proporcjonalnie do cen kupionych produktów.
    • Produkty dostępne w PRZEDSPRZEDAŻY wysyłane są po dacie premiery wydawniczej.
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

Przeczytaj fragment

Inni Klienci oglądali również

30,24 zł
39,90 zł

Lasy świata Pomóż zwierzakom wrócić do domów

Podróż dookoła świata to okazja do poznania różnych lasów, a także drzew i innych roślin, które w nich rosną. Oraz, oczywiście, ZWIERZĄT!Oto wyzwanie: trzeba "odprowadzić" każdego zwierzaka do jego lasu. Skąd...
14,17 zł
19,90 zł

Zwierzęta z lasu dziewiczego

„Zwierzęta z lasu dziewiczego” Arkadego Fiedlera to literacki zapis relacji z dwóch przedwojennych wypraw autora do puszczy w Ameryce Południowej. Wraz z Fiedlerem podążamy tropem jej mieszkańców. Podpatrujemy zwyczaje ostrono...
7,11 zł
9,99 zł

Nauka z grubym obrysem Co widzę w lesie

“Nauka z grubym obrysem” to idealne połączenie książek obrazkowych z kolorowankami dla najmłodszych. Proste polecenia i zabawy zachęcają maluszka do aktywności. Kolorowanie dużych rysunków pozwala mu ćwiczyć rękę, a gruby obrys ułatwia niewychodzenie z...
16,39 zł
23,90 zł

Kraina syren Dryfujący las (2)

Witajcie w podwodnym świecie syren, pełnym magii, pięknych widoków i niesamowitych przygód. Młoda syrena dużo podróżowała ze swoim ojcem, ale pewnego razu przyszedł czas przeprowadzki do nowego miejsca, dziewczyna nie może się docz...
25,35 zł
34,90 zł

W Lesie Wiedeńskim wciąż szumią drzewa

Literacki reportaż o dwóch twarzach Szwecji w czasie II wojny światowej. Gdy w zaanektowanej przez hitlerowskie Niemcy Austrii życie Żydów stało się nie do zniesienia, Elise i Josef Ullmannowie postanowili za wszelką cenę ocalić swojego trzynastoletnie...
25,98 zł
34,90 zł

Operacja Czarny Las

Czternasty tom o przygodach młodych detektywów z Biura Detektywistycznego nr 2. Tirill i Olivier rozwiązują zagadki, z którymi nie radzą sobie dorośli! Dlaczego drzewa w Czarnym Lesie nagle w środku lata zaczynają gubić liście? Umierają ...
9,89 zł
14,99 zł

Już czytam Montessori Wycieczka do lasu

Gosia wprost nie może doczekać się klasowej wycieczki do lasu. Gdy zbliża się długo wyczekiwany wyjazd, nic nie idzie po myśli dziewczynki. Gosia doświadcza różnych emocji, w których opanowaniu pomagają jej dorośli. Dzięki temu klasowa wycieczka doskon...
29,98 zł
44,90 zł

Krwawy las

Za Rzym, za towarzyszy broni! Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone’a Wojenny weteran debiutuje powieścią idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona Scarrowa, Bena Kane’a...
21,62 zł
29,90 zł

Las 4 rano

Prosta historia i człowieku skazanym na miłośćMówi o sobie First, bo nie tylko jako pierwszy zakopał w ziemi walizkę z garniturem od Armaniego i żywił się jagodami przez dwa tygodnie, ale też pierwszy „strzelał sobie w łeb trz...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!