
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn Wakacje w siodle
Chwilowo niedostępny
oprawa miękka
28,49 zł
eBook
29,99 zł
Powiadom o dostępności
Szczegóły produktu
Więcej informacji
| EAN | 9788383190839 |
|---|---|
| SKU | 101223979 |
| Liczba stron | 176 |
| Copyright | 2024 |
| Data wydania | 3 lip 2024 |
| Miejsce wydania | Warszawa |
| Multiformat | oprawa miękka |
| Wymiary | 13.5x18.5cm |
| Język | polski |
| Wiek | 12-14 lat, 8-11 lat |
| Oprawa | miękka |
| Autor/Redaktor | Agnieszka Mielech |
| Wydawca | Wilga |
- Data wydania
- 3 lip 2024
- Oprawa
- miękka
- Copyright
- 2024
- Autor/Redaktor
- Agnieszka Mielech
- Wydawca
- Wilga
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn Wakacje w siodle
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Wakacje w siodle
Przygotujcie się na niezapomnianą przygodę! Książka Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Wakacje w siodle autorstwa Agnieszki Mielech to propozycja, która przeniesie młodych czytelników w świat pełen emocji, radości i pasji do jeździectwa. To nie tylko literatura polska dla dzieci, ale także wspaniała przygoda, która z pewnością zainteresuje każdego miłośnika koni.
Nieoczekiwane zmiany wakacyjnych planów
Emi, Aniela, Flora, Faustyna i Franek stają przed nie lada wyzwaniem. Zmiana planów wakacyjnych to dla nich prawdziwa porażka! Jednak gdy trafiają na obóz jeździecki, ich serca wypełnia nowa pasja. W miejscu, gdzie powietrze pachnie lipą, a truskawki i pomidory można jeść prosto z krzaka, przyjaciele odkrywają świat, w którym jeździectwo staje się ich największą miłością.
Tajemnicza misja w stadninie
W miarę jak w stadninie przychodzą na świat źrebięta, Emi i jej przyjaciele podejmują się nowej tajnej misji. Ich celem jest opieka nad najsłabszym źrebakiem – małą Carmen. Czy uda im się pomóc temu bezbronnemu stworzeniu? Przygoda czeka na każdego, kto odważy się siodłać konie i wyruszyć w nieznane!
Agnieszka Mielech – twórczyni magicznych światów
Agnieszka Mielech to autorka, która z pasją tworzy książki dla dzieci i młodzieży. Jej prace, takie jak Emi i Tajny Klub Superdziewczyn, łączą w sobie elementy humoru, emocji oraz wartości, które uczą młodych czytelników współpracy, odpowiedzialności i odwagi. Dzięki jej talentowi, każda historia staje się niepowtarzalnym przeżyciem.
Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
- Przygoda i emocje: Każda strona wciąga w wir wydarzeń.
- Pasja do jeździectwa: Idealna dla młodych miłośników koni.
- Literatura dla dzieci w wieku 7-13 lat: Odpowiednia dla młodych czytelników.
- Polski autor: Wspierajmy rodzimą literaturę!
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Wakacje w siodle to książka, która z pewnością zachwyci każdego młodego czytelnika. Pozwól, aby ta przygoda stała się częścią wakacyjnych wspomnień Twojego dziecka!
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Wakacje w siodle – Przygodowa jazda pełna emocji!
Przygotujcie się na niezwykłe wakacyjne przygody z Emi i jej przyjaciółmi! Ta urocza książka Agnieszki Mielech zabierze Was w świat pełen koni, radości i niespodzianek, które sprawią, że każdy czytelnik poczuje się jak na prawdziwym obozie jeździeckim. Jeśli lubisz historie pełne pasji i przyjaźni, koniecznie sięgnij po tę pełną ciepła i humoru lekturę, która z pewnością umili wakacyjne dni!
Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:
- Emi i Tajny Klub Superdziewczyn Szczęśliwego Nowego Roku!: Przygotuj się na niezapomnianą przygodę z Emi i jej przyjaciółmi, którzy stają przed wyzwaniami związanymi z końcem roku. Ta książka pełna emocji, przyjaźni i niespodzianek zabierze młodych czytelników w magiczny świat noworocznych świąt i zawirowań.
- Ulica Pazurkowa Matylda i Klopsik: Odkryj magiczny świat Ulicy Pazurkowej, gdzie grupa przyjaciół przeżywa wakacje pełne tajemnic, radości i wyzwań! Ta wciągająca opowieść o przyjaźni, rywalizacji i nowych znajomościach zachwyci młodych czytelników w wieku 5-10 lat.
- Mania z ulicy OKciej: Dołącz do Mani i Zosi w ich niezwykłych przygodach, które rozgrywają się w nowej okolicy. Ta książka pełna jest niespodzianek, odkryć i emocjonujących momentów, idealna dla dzieci w wieku 7-13 lat, które kochają odkrywać świat.
- Misja Feniks: Wyrusz z rodzeństwem Julką i Julekiem w fascynującą podróż pełną zagadek i magicznych tajemnic w antykwariacie. Ta opowieść o odkrywaniu nieznanych wymiarów i rozwiązywaniu zagadek z pewnością zachwyci młodych miłośników przygód.
- Lilka i wielka afera: Przeżyj niezapomniane wakacje z Lilką i Matewką, którzy wyruszają do ciotki Franki. Czekają na nich tajemnice, emocje i niespodzianki, które sprawią, że te wakacje będą wyjątkowe i pełne przygód.
- Maja i tajemnicza szuflada: Odkryj świat pełen zagadek i tajemnic razem z Mają, która musi stawić czoła nowym wyzwaniom podczas pobytu u babci. Ta seria wprowadzi młodych czytelników w magiczny świat nauki i przygód.
- Ekipa na tropie. Niezapomniane urodziny: Dołącz do ekipy przyjaciół, którzy organizują wyjątkową imprezę urodzinową nad jeziorem. Ta pełna niespodzianek historia zapewni dzieciom mnóstwo emocji i niezapomnianych chwil.
- Franc i tajemnica Jantaru: Przenieś się do magicznych Kaszub i poznaj przyjaciół, którzy odkrywają tajemnice swojej krainy. Ta przygodowa opowieść pełna magii i zagadek zachwyci każdego młodego czytelnika.
- Mazurscy w podróży Tom 2 Porwanie Prozerpiny: Wyrusz z rodziną Mazurskich na kolejną ekscytującą wyprawę, tym razem pełną intryg i niebezpieczeństw. Ta seria zabierze Cię w podróż po Europie, pełną emocjonujących przygód i niespodzianek.
- Grzywą malowane: Spędź wakacje w Dąbrówce razem z Jagodą i nową bohaterką Gają, które pełne są tajemnic i niezwykłych zjawisk. Ta książka to fascynująca opowieść o przygodach, które zaskoczą każdego czytelnika.

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn Wakacje w siodle