MENU

Język angielski: Szkoła podstawowa klasa 6

W szóstej klasie uczniowie, którzy wybrali język angielski jako swój pierwszy język obcy, potrafią już porozumiewać się, używając prostych komunikatów, mają rozległe słownictwo i dobre podstawy gramatyczne. Często to właśnie na tym etapie dokonuje się największy skok, przybliżający młodych uczniów do płynnego mówienia i komunikatywności w języku obcym. Dlatego też przygotowaliśmy w księgarni internetowej PWN ofertę wybranych książek do języka angielskiego, przygotowanych specjalnie z myślą o szóstoklasistach.

Wśród polecanych podręczników na tym poziomie zaawansowania znalazły się „Steps Plus 6“ i „Team Up Plus VI“ (podręcznik + CD oraz materiały ćwiczeniowe), „Discover English“, „Today 3“, „Sky High 3“ oraz „Look! 3“ (podręczniki wieloletnie). Oprócz klasycznych podręczników do języka angielskiego, których wymagają w szkole nauczyciele, polecamy także szeroki wybór materiałów dodatkowych, które pomogą w powtórce materiału – zeszyty dodatkowych ćwiczeń, arkusze testowe oraz repetytoria szóstoklasisty.

Wszystkim uczniom szóstej klasy, którzy chcieliby powtórzyć przerobiony dotychczas materiał i sprawdzić swoje kompetencje w zakresie sprawności językowych, polecamy „Repetytorium szóstoklasisty: język angielski. Podręcznik z płytą CD“. Znalazły się tam nie tylko różne typy zadań pojawiające się na testach, ale także arkusze testowe, lekcje po sprawdzianie oraz nagrania w formacie MP3, które pomogą w osłuchaniu się z angielskimi native speakerami.

Znaleziono: 270
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Project 3 Student's Book

Książka (miękka)
92,98 zł
100,40 zł

Brainy 6 Książka ucznia, Szkoła po...

Książka (miękka)
Produkt niedostępny

Steps in English 3 Workbook + CD

Książka (miękka)
Produkt niedostępny

Brainy 6 Zeszyt ćwiczeń, Szkoła po...

Książka (miękka)
Produkt niedostępny
Znaleziono: 270
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20