MENU

Podręczniki język niemiecki klasa 6 - szkoła podstawowa

W ofercie księgarni internetowej PWN znajduje się szeroki wybór podręczników językowych. W kategorii Język niemiecki dostępne są dla Państwa podręczniki, zeszyty ćwiczeń i kompendia wiedzy z zakresu nauki języka niemieckiego dla klas 6.

Książki do nauki niemieckiego stworzone zostały przez specjalistów – teoretyków i praktyków. Podręczniki dostosowano do wieku odbiorcy oraz uszeregowano według stopnia trudności. Celem nauki wspomaganej pomocami dydaktycznymi jest rozwijanie umiejętności czytania, pisania, rozumienia ze słuchu i mówienia w języku obcym. Książki w księgarni PWN zostały skonstruowane tak, by każdy obszar przyswajania kompetencji językowych był na jednakowo wysokim poziomie. Dzięki podręcznikom języka niemieckiego uczniowie opanują słownictwo i gramatykę, nauczą się tworzyć odpowiednie do zaawansowania lingwistycznego teksty pisane. Odpowiednie zadania w połączeniu z nagraniami tworzonymi przez native speakerów kursanci nauczą się porozumiewać.

Kolejnym plusem nauki z pomocami dydaktycznymi jest przyjazna, barwna szata graficzna, przyciągająca uwagę oraz przejrzysty układ rozdziałów. Podręczniki zawierają również podsumowania po każdym dziale. Dzięki nim powtórki okażą się prostsze. Utrwalanie wiadomości jest szczególnie ważne w procesie nauki języka. Do książek dołączono interaktywne płyty z dodatkowymi zadaniami i nowymi porcjami wiadomości.

Nauczyciele i pedagodzy zajmujący się uczeniem języka niemieckiego w szkołach mają wiele pozycji wydawniczych do wyboru. Przy wyborze podręcznika polecamy kierować się sprofilowaniem książek poszczególnych wydawnictw, poziomem oraz materiałami dodatkowymi proponowanymi w pakiecie. To Państwo znają najlepiej własnych uczniów i ich potrzeby językowe.

Dla uczniów klas 6. oferujemy ponadto podręczniki przeznaczone do nauki do egzaminu, które charakteryzują się zadaniami testowymi charakterystycznymi dla tego typu sprawdzania wiedzy. Odpowiednio wczesne przygotowanie zagwarantuje wysoki wynik. Dostępne są ponadto specjalne materiały edukacyjne stworzone z myślą o egzaminach certyfikacyjnych.

Jeśli poszukują Państwo dodatkowej porcji wiedzy, w ofercie księgarni PWN znajdują się także rozmówki, słowniki polsko-niemieckie i niemiecko-polskie oraz tabele gramatyczne. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi publikacjami do nauki języka niemieckiego.

Znaleziono: 67
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Rundum + CD A1-A2 neu - Outlet

Książka (miękka)
Produkt niedostępny

Wir Lernstationen - Outlet

Książka (miękka)
Produkt niedostępny
Znaleziono: 67
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20