MENU

Podręczniki do niemieckiego klasa 7

W siódmej klasie szkoły podstawowej uczniowie rozpoczynają naukę drugiego języka obcego – najczęściej jest to język niemiecki. Dlatego też przygotowaliśmy w księgarni internetowej PWN szeroki wybór podręczników do języka niemieckiego, a także liczne pomoce naukowe: zeszyty ćwiczeń, repetytoria, organizery uczniowskie, słowniki tematyczne oraz poradniki gramatyczne, które usprawnią naukę i pomogą w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty.

Najczęściej wybieranym przez nauczycieli podręcznikiem do niemieckiego dla klasy siódmej jest „Kompass Team 2“. Książki z serii „Kompass Team“ dostosowane zostały do najnowszej reformy programowej i mają za zadanie przygotować uczniów do egzaminu ósmoklasisty z języka niemieckiego. Oprócz podręcznika polecamy także książkę „Kompass Team 1. Materiały ćwiczeniowe“, która ułatwi utrwalenie gramatyki oraz słownictwa. Na specjalnej stronie internetowej dostępne są nagrania do podręcznika oraz materiałów ćwiczeniowych w formacie mp3, a także testy z kluczem odpowiedzi.

Aby tym lepiej poradzić sobie z początkami nauki nowego języka, przygotowaliśmy także liczne materiały dodatkowe. Już od pierwszych lekcji języka niemieckiego warto zwrócić uwagę na powtórki z gramatyki, która często sprawia uczniom problemy – do tego polecamy zwłaszcza „Gramatykę niemiecką w ćwiczeniach dla klas 7-8“ (PWN). Na każdej szkolnej ławce przyda się również „Niemiecki uczniowski słownik“ (LINGEA), opracowany specjalnie z myślą o uczniach szkół podstawowych.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 64
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20
Znaleziono: 64
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20