MENU

Język Niemiecki: Szkoła Podstawowa klasa 8 - Podręczniki

W ósmej klasie szkoły podstawowej uczniowie, którzy wybrali niemiecki jako drugi język obcy, nie tylko kontynuują jego naukę, ale także przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty. Dlatego też zgromadziliśmy w księgarni internetowej PWN szeroki wybór podręczników do niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych, ale także liczne pomoce naukowe, które usprawnią naukę w szkole, a przede wszystkim pozwolą na luzie podejść do końcowego egzaminu – od zeszytów ćwiczeń i repetytoriów do słowników tematycznych czy poradników gramatycznych.

Najczęściej wybieranym przez nauczycieli podręcznikiem do niemieckiego dla klasy ósmej jest „Kompass Team 3“. Książki z serii „Kompass Team“ dostosowane zostały do najnowszej reformy programowej i mają za zadanie przygotować uczniów do egzaminu ósmoklasisty z języka niemieckiego. Oprócz podręcznika polecamy także książkę „Kompass Team 3. Materiały ćwiczeniowe“, która pozwoli na łatwe utrwalenie gramatyki oraz słownictwa. Na specjalnej stronie internetowej dostępne są nagrania do podręcznika oraz materiałów ćwiczeniowych w formacie mp3, a także testy z kluczem odpowiedzi.

Aby tym lepiej przygotować się do egzaminu ósmoklasisty, polecamy także liczne materiały dodatkowe z naszej oferty. Nieocenione okażą się słowniki przygotowane specjalnie z myślą o uczniach szkół podstawowych, a zwłaszcza słowniki tematyczne niemiecko-polskie. Niemałe kłopoty sprawia uczniom często także gramatyka języka niemieckiego, w której nauce z pewnością pomoże „Gramatyka niemiecka w ćwiczeniach dla klas 7-8“ (PWN).

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 44
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Wir Smart 5 Podręcznik + CD - Outl...

Książka (miękka)
Produkt niedostępny
Znaleziono: 44
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20