MENU

Zbiory zadań: Matematyka - Szkoła Podstawowa klasy 4,5,6

W czwartej klasie szkoły podstawowej kończy się tak zwany okres edukacji wczesnoszkolnej – poszczególne przedmioty są teraz prowadzone przez różnych nauczycieli, a poziom trudności znacznie się zwiększa. Również nauka matematyki przyspiesza, dlatego też warto już od czwartej klasy wyposażyć się w odpowiednie testy i repetytoria matematyczne, dzięki którym powtarzanie materiału w domu i przygotowywanie się do klasówek stanie się dużo prostsze!

Zgromadziliśmy w kategorii matematycznych zbiorów zadań również repetytoria, gry matematyczne oraz arkusze testowe. Znalazło się wśród nich fascynujące „Bingo matematyczne“, opracowane specjalnie z myślą o uczniach klas 4-6, doskonałe do gry zarówno w klasie podczas lekcji matematyki jak i w domu z rodzicami lub rówieśnikami.

Polecamy także arkusze testowe słynnego konkursu dla uczniów – „Kangur matematyczny. Kategoria Maluch 1992-2020“. W tym wydaniu znalazły się wszystkie testy matematyczne wraz z rozwiązaniami, jakie musieli rozwiązywać trzecio- i czwartoklasiści od samego początku trwania konkursu.

Znaleziono: 101
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Matematyczny brzdąc - Outlet

Książka (miękka)
Produkt niedostępny

Korelacja matematyki z przyrodą - ...

Książka (miękka)
Produkt niedostępny
Znaleziono: 101
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20