
Powszednia historia
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejSzczegóły produktu
- Data wydania
- 9 cze 2022
- Format pliku
- Audiobook (mp3)
- Autor/Redaktor
- Sebastian Nowak
- Wydawca
- Akustyczna Sp. z o Biblioteka
Więcej informacji
| EAN | 5900497302005 |
|---|---|
| SKU | 300205187 |
| Data wydania | 9 cze 2022 |
| Multiformat | Audiobook mp3 |
| Format pliku | Audiobook (mp3) |
| Format pliku elektronicznego | Audiobook mp3 |
| Autor/Redaktor | Sebastian Nowak |
| Wydawca | Akustyczna Sp. z o Biblioteka |
Powszednia historia
Powszednia historia: O odwiecznych losach i codziennych wyborach
Zapraszamy do świata „Powszedniej historii”, gdzie losy bohaterów splatają się z dylematami i wyzwaniami pokoleń. Ta niezwykła opowieść, pełna refleksji nad rodziną, tożsamością i przemijaniem, zachęca do głębokiego zanurzenia się w codziennych perypetiach, które mogą mieć wpływ na nasze życie. Odkryjcie razem z nami książki, które poszerzą Wasze spojrzenie na świat i własną historię – od refleksyjnych narracji po inspirujące podróże w głąb ludzkiej duszy.
Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:
- Stramer: Nowa, długo oczekiwana książka laureata Paszportu „Polityki”. Osobiste dramaty, miłości, zdrady i rozstania, świecące pustkami kieszenie i marzenia o fortunie. Nadzieja na sprawiedliwy świat, do którego nieuchronnie wdziera się Zagłada. Zwyczajna rodzina. Nathan tęskni za Nowym Jorkiem, Rywka marzy o wycieczce nad morze. Wychowują szóstkę dzieci, które szybko dorastają: Rena zakochuje się ze wzajemnością w żonatym mężczyźnie, Rudek idzie na filologię klasyczną, ale jest realistą, więc znajduje pracę w Syndykacie Świec. Hesio i Salek ulegają fascynacji ideą komunizmu i grozi im aresztowanie.
- Czy było warto? Odyseja dżinsowych kolumbów: Z lat osiemdziesiątych pochodzi historia setek tysięcy młodych Polaków, którzy opuścili ojczyznę w poszukiwaniu lepszego życia. Książka opowiada o ich podróżach przez trzy kontynenty, pełnych wyzwań i ryzyka, ukazując losy ludzi, dla których odwaga i przypadek były drogowskazami. To współczesna odyseja, pełna życiowych wyborów i poszukiwań sensu, ukazująca, czy warto było podjąć taką drogę.
- Cisza: W równym stopniu zabawna, co wzruszająca opowieść o ojcach, synach i autyzmie. Ben Jewell opisuje przełomowy moment swojego życia, gdy jego dziesięcioletni syn Jonah, nigdy nie zaczął mówić, a oni muszą zmierzyć się z samotnym ojcostwem i własnymi demonami. Wspólnie próbują odnaleźć się w trudnej rzeczywistości, ucząc się akceptacji i miłości, które potrafią pokonać wszelkie bariery.
- Bat na koty: Asia, młoda mama 3-letniej Mai, samotnie opiekuje się córką w biednej wsi pod Lidzbarkiem. Jej mąż uciekł, pozostawiając długi i rozczarowania. Dziewczyna, obwiniana przez teściów i pozbawiona wsparcia, traci nadzieję na lepsze jutro. Jednak w życiu Asi pojawia się szansa na zmianę, gdy mimo przeciwności, odnajduje w sobie siłę do walki o szczęście i miłość.
- Off-off: Przewrotna i groteskowa opowieść o życiu na ulicy Uroczej, pełnej kobiet gotujących i mężczyzn zajętych swoimi sprawami. To historia dzieciństwa dwóch dziewczynek, które dorastają w świecie pełnym kontrastów – beztroski i mroku. Po latach, dwie dorosłe kobiety spotykają się, próbując odnaleźć siebie na nowo, przypominając sobie dawne przyjaźnie i doświadczenia.
- Cała prawda o miłości: Historia zeszytu, który łączy sześciu nieznajomych i odmienia ich życie. Julian Jessop, artysta, zostawia w kawiarni zeszyt, do którego dodaje własną historię. Kolejne osoby, które go czytają, poznają siebie lepiej i nawiązują niespodziewane relacje. To opowieść o szczerości, odkrywaniu prawdy i sile słów, które mogą zmienić losy ludzi.
- A jeszcze wczoraj było jutro: Andrzej Stroba, nauczyciel i ojciec, dowiaduje się, że zostało mu niewiele czasu. Postanawia rozliczyć się z przeszłością i podjąć decyzje, które mogą odmienić jego życie. Książka ukazuje refleksje nad tym, co jest naprawdę ważne, i pytania o to, czy można jeszcze naprawić błędy z przeszłości, gdy czas się kończy.
Powszednia historia